Ruszyły beta testy odświeżonego Android Auto!

Ruszyły beta testy odświeżonego Android Auto!

Google po dłuższym oczekiwaniu w końcu oddaje do beta testów odświeżony wygląd Android Auto. Już teraz możecie zobaczyć jak będzie prezentować się aplikacja i czy odpowiada Wam nowy interfejs.

Optymistyczne zapowiedzi

Reklama

Firmy bardzo często chcą pochwalić się swoimi nowościami i wydać produkt w określonym czasie. Niewątpliwie nie zawsze się to udaje i premiery czy testy zostaną przełożone na inną datę. Czasem mniej lub bardziej dokładnie określoną. 

render Android Auto

Google w maju tego roku zaprezentował koncept nowego wyglądu Android Auto. Ten miał być dostępny dla użytkowników już do końca wakacji, ale tak się niestety nie stało. Jednak w końcu doczekaliście się, bo ruszyły oficjalne beta testy ukazujące nową szatę graficzną.

Reklama

Prosto i przejrzyście

Dużo zmian zostało wprowadzonych. Do dyspozycji będziecie mieć duże czytelne kafelki o zaokrąglonych kształtach. Na głównym ekranie rzecz jasna znajdzie się nawigacja prowadząca Was do celu. Ta, jeśli zechcecie może zostać rozszerzona na cały ekran.

W zależności od podjętej akcji okna obok zmienią się. Co tam zobaczycie? Chociażby odtwarzacz, który pozwoli Wam na słuchanie ulubionej muzyki czy podcastów. Nie zabraknie przydatnej opcji szybkiego odpowiadania na wiadomości. 

Skrajnie z boku bądź na dole swoje miejsce będzie mieć pasek, dzięki któremu łatwo i wygodnie otworzycie wybraną aplikację. Położenie będzie zależne od orientacji Waszego urządzenia. Jednym dotknięciem lub za pomocą komendy głosowej otworzycie asystenta Google, gdy zajdzie taka potrzeba.

Do beta testów może przystąpić każda osoba, jednak jak widać było tylu chętnych, że nie ma już wolnych miejsc. Planujecie przeczytać opinie innych o testach beta, a może wolicie poczekać na oficjalne wyjście pełnej wersji Android Auto?

Źródło: GSMarena

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!