Do
góry

Samsung Galaxy 10 UNPACKED 2019

Zapiszcie tę datę w waszych kalendarzach, już 20 lutego 2019 roku o godzinie 20:00 czasu polskiego będzie miało miejsce wydarzenie Samsung Galaxy UNPACKED. Coroczne show podczas, którego możemy zobaczyć najnowsze flagowce koreańskiego giganta. Całość odbędzie się w San Francisco w  Bill Graham Civic Auditorium. Jest to także okrągła rocznica serii Galaxy i spora szansa na zobaczenie największych nowości tego roku.


➡ Sprawdź promocje na smartfony


Sprawdź cenę Samsung Galaxy S9 ⤵
? Cena Galaxy S9
? Cena Galaxy S9+


Jak donosi The Wall Street Journal poza oczywista premierą jubileuszowego flagowca Galaxy S10 mamy zobaczyć także już w pełnej okazałości Galaxy F. Składany telefon z dwoma wyświetlaczami po raz pierwszy pokazany został podczas konferencji deweloperskiej na koniec 2018 roku, pozostawiając niedosyt i wiele pytań. Już za nieco ponad miesiąc ma się to zmienić, a składane urządzenia mają być dostępne dla wszystkich gości wydarzenia.

Według wielu plotek podczas prezentacji zobaczymy Galaxy S10 w 3 wariantach. Natomiast niektóre źródła mówią o aż 4 modelach, ostatni ma być najbardziej technologicznie zaawansowaną konstrukcją i trafić do sprzedaży później niż pozostałe 3 warianty S10.

Rok 2019 jest bardzo ważnym rokiem dla Samsunga, szczególnie jeżeli chodzi o rynek urządzeń mobilnych, w tym smartfonów. Galaxy S9 nie spotkał się z oczekiwanymi wynikami sprzedaży, a jeszcze w tym tygodniu Samsung udostępnił informacje o zaskakująco niskich prognozach sprzedaży w 4 kwartale. O ile modele Galaxy S9 oraz Note 9 były bardzo niewielkimi udoskonaleniami względem poprzedników, o tyle zupełnie nowe technologie i zmiana designu może w dużym stopniu pomóc Samsungowi wrócić na pozycję, którą stracił jakiś czas temu.

Źródła:

  1. The Verge

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!