Samsung Galaxy Buds2 jednak będą miały ANC!

Samsung Galaxy Buds2 jednak będą miały ANC!

Najnowsze słuchawki od Samsunga, czyli Galaxy Buds2 jednak będą wyposażone w funkcję ANC, pomimo negujących ją wcześniejszych przecieków.

Samsung Galaxy Buds2 i ANC

Reklama

Jedną z najbardziej rozchwytywanych technologii używanych słuchawkach jest aktywna redukcja szumów (ANC). Nikogo więc nie dziwi, że nie mogło jej zabraknąć w Samsung Galaxy Buds2. O nowych możliwościach poinformował jeden z popularniejszych leaksterów ukrywający się pod pseudonimem Ice Universe. Na Twitterze udostępnił zdjęcie sugerujące, że najnowszy sprzęt Samsunga nie tylko będzie miał ANC, ale także pozwoli na jego wyłączenie, aby do użytkownika docierały dźwięki z zewnątrz.

Oryginalne Galaxy Buds i drugiej generacji Buds+ miały tylko pasywne tłumienie szumów, a to nie jest tym samym, co ANC. Gumowe wkładki douszne będą oferować pasywną eliminację szumów, a ANC zaoferuje aktywną wersję tego, co teoretycznie powinno zapewnić idealne doświadczenie w trakcie słuchania muzyki czy audiobooków, poprzez eliminację wszelkich dźwięków i hałasów ze świata zewnętrznego podczas korzystania ze sprzętu. 

Reklama

Kiedy premiera? 

Samsung w tym roku nie próżnuje i organizuje liczne wydarzenia. Jednakże wciąż nie znamy daty premiery Samsung Galaxy Buds 2. Według niektórych portali ma mieć ona miejsce 11 sierpnia wraz z serią Galaxy Watch 4 i Z Fold 3. Wówczas będzie miało miejsce Samsung Unpacked 2021. Nie znamy też oficjalnej ceny, jednakże podobno mają kosztować między 500 a 700 złotych.

Nie wiadomo także za wiele na temat specyfikacji. Plotki głoszą, że słuchawki mają wbudowane sterowanie dotykowe i wsparcie dla cyfrowych asystentów. Podobno Galaxy Buds 2 mają wewnętrzne i zewnętrzne mikrofony wraz z czujnikiem IR do wykrywania położenia (w i poza uchem użytkownika). Wszyscy liczą także na poprawienie żywotności baterii. W pierwszych Buds wytrzymuje ona od 7 do 8 godzin stałej pracy.

Jesteście zainteresowani nowymi słuchawkami od Samsunga? 

Źródła: GSMArena, PocketNow, NDTV Gadgets

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!