Do
góry
Samsung Galaxy Event – Premiera Galaxy A9!

Samsung Galaxy Event – Premiera Galaxy A9!

Właśnie wystartowało wydarzenie Samsung Galaxy Event, na którym poznamy szczegóły dotyczące Galaxy A9, czyli najnowszego smartfonu ze stajni Samsunga. Sama konferencja ma miejsce w Kuala Lumpur w Malezji.

Zaprezentowany został Samsung Galaxy A9, a plotki znalazły swoje przełożenie w rzeczywistości, wyposażony został w 4 słownie cztery obiektywy znajdujące się na plecach urządzenia. Pierwszym z nich jest szerokokątna jednostka o rozdzielczości 8Mpix, kącie widzenia 120 stopni oraz przysłonie f/2.4. Druga matryca o rozdzielczości 10Mpix odpowiada za zoom optyczny i została wyposażona w przesłonę f/2.4. Trzecia matryca to główny obiektyw o rozdzielczości 24Mpix i świetle f/1.7, ostatni natomiast to obiektyw bokeh o rozdzielczości 5Mpix i przesłonie f/2.2. Z przodu zaś zastosowany został pojedynczy obiektyw o rozdzielczości 24Mpix oraz świetle f/2.0.

Obiektywy to jednak nie jedyny komponent, którym może pochwalić się Galaxy A9. Wyposażony został w ekran oparty o matrycę AMOLED, o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli oraz przekątnej 6.3”. Bateria jaką zastosowano wewnątrz ma pojemność 3720 mAh, powinna wystarczyć na cały dzień nieskrępowanego użytkowania. Wewnątrz nie zabraknie także pamięci dla użytkownika wynoszącej 128GB, telefon wyposażono także w slo na karty pamięci microSD oraz miejsce na dwie karty SIM.

Najnowszy telefon od Samsunga dostępny będzie w kilku wersjach kolorystycznych, a dokładniej trzech: Caviar Black, Lemonade Blue i Bubblegum Pink. W przypadku suchej specyfikacji, w telefonie zastosowano procesor Snapdragon 660 we wsparciu 6 GB RAM’u. Nie zabrakło także mnogości możliwości łączności bezprzewodowej takich jak: najnowszych standardów Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC oraz gniazda USB-C.

Cena sugerowana Galaxy A9 wynosi 599€.

Sprawdź cenę Samsung Galaxy S9 ⤵
Cena Galaxy S9: https://technostrefa.com/galaxy_s9
Cena Galaxy S9+: https://technostrefa.com/galaxy_s9_plus

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!