Do
góry
ind.@750

Samsung Galaxy P1?! – Premiera już w październiku

Kilkanaście godzin temu w internecie pojawiły się plotki dotyczące nowych serii smartfonów ze stajni Samsunga. Seria P, która plasować się ma na średniej półce cenowej oraz Seria R, o której niewiele jeszcze wiadomo. 

5 września na twitterze MMDDJ pojawił się wpis o treści “Samsung Galaxy P1?”. W internecie od razu zawrzało na temat nowych serii smartfonów Samsunga. Dodatkowo kilka dni wcześniej na łamach serwisu SamMobile pojawił się artykuł dotyczący szczegółów średniopółkowców od Samsunga.

Według doniesień mają one być wstępem do przyszłorocznej premiery Samsung Galaxy S10. Co także wielu zaciekawi według doniesień Samsung ma zastosować czytnik linii papilarnych w ekranie.

Samsung chce by w smartfonach ze średniej półki znalazło się maksymalnie dużo nowych technologii. Według ekspertów firmy pozwoli im to dotrzeć do tak zwanego pokolenia Millenialsów, którzy to interesują się samymi nowinkami technologicznymi lecz nie dysponują tak zasobnym portfelem.

https://www.techmoblog.com/uploads/content_images/201809/img_1536209177_7973644f3ccd.jpg

Prawdopodobnie specyfikacja to procesor Exynos oraz 3 lub 4 GB pamięci RAM w przypadku Samsung Galaxy P1. Niestety na temat serii R nie znajdziemy wielu szczegółów. Pozostaje nam jedynie czekać, jednakże na koniec zostawiliśmy najciekawszą wiadomość. Według posta na twitterze najnowszy średniopółkowiec od Samsunga zadebiutuje już w październiku!

Źródła:

  1. https://twitter.com/MMDDJ_/status/1037354095915413504
  2. https://www.sammobile.com/2018/09/04/samsungs-new-strategy-pack-mid-range-smartphones-more-tech/
  3. https://www.cnbc.com/2018/09/03/samsung-switches-mid-tier-smartphone-strategy-to-boost-growth.html
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!