Samsung Galaxy S23 FE nadchodzi wielkimi krokami

Samsung Galaxy S23 FE nadchodzi wielkimi krokami

To nie pierwszy raz, gdy do sieci trafiają informacje o nadchodzących produktach. Ale co innego, gry to platforma e-handlowa umieszcza na swojej stronie slajdy prezentujące smartfona, w tym przypadku jest to nadchodzący Samsung Galaxy S23 FE.

W ciągu ostatnich dni na platformie 𝕏 (dawniej Twitter) na koncie Samsung Indie pojawiła się grafika z napisem „coming soon”.

Amazon stworzył stronę promocyjną ukazującą materiały prezentacyjne zawierające Samsunga Galaxy S23 FE.

Reklama

Premiera Samsunga Galaxy S23 FE nadchodzi wielkimi krokami. Wiele osób nie może się doczekać, do tego stopnia, że indyjski Amazon umieścił na swojej witrynie stronę promocyjną, a tam widnieją slajdy prezentujące smartfona.

Pojawiła się tam między innymi grafika opublikowana 9 dni temu na platformie 𝕏 (dawniej Twitter) z oficjalnego konta Samsung Indie. Nie jest podana żadna data, ani nazwa telefonu.

Jednak tak szybka zapowiedź i materiały prezentacyjne umieszczone na Amazonie sugerują, że już w tym miesiącu nastąpi premiera Samsunga Galaxy S23 FE i to już niebawem. Na pewno niezbitym dowodem, że chodzi o tego właśnie smartfona, jest napis S23, który widnieje w adresie URL zdjęcia.

Choć plotki mówiły o wrześniu, ten już minął całkiem niedawno. Zatem najrozsądniejszym by było, aby Samsung ogłosił w październiku premierę modelu z serii FE, zważając na napis “coming soon”.

Na pleckach znajdą się 3 aparaty jak widać wszędzie na grafikach i według plotek mają to być: 50 Mpix aparat główny z optyczną stabilizacją obrazu, 12 Mpix teleobiektyw oraz obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix.

źródło grafiki MSPoweUser

Mówi się, że ekranem ma być 6,4-calowy FullHD+ Dynamic AMOLED z odświeżaniem 120 Hz. Wariacje pamięciowe to 6/8 GB RAMu i 128/256 GB pamieci wewnętrznej. Akumulator ma mieć 4500 mAh z ładowaniem po kablu 25 W.

Tym co poróżni świat będzie procesor, 2 wersje z zależności od rynku. Na pokładzie znajdzie się Snapdragon 8 Gen 1 lub Exynos 2220. Kolory ujawnione przez firmę zawierają dwa ciemne odcienie: czarny i fioletowy oraz dwa jaśniejsze: biały i zielony.

Źródło: GSMArena

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!