Galaxy S24 Ultra

Czy właśnie tak ma wyglądać Galaxy S24 Ultra? Widać pewne podobieństwa

Miłośnicy Samsunga, jak co roku, muszą przeboleć głośną premierę najnowszych iPhone’ów i poczekać na serię Galaxy 24. Mimo tego, że do oficjalnego terminu jeszcze daleko, prawdopodobnie wiadomo już, jak ma wyglądać Samsung Galaxy S24 Ultra!

Podobnie jak co roku, po oficjalnej premierze nowych iPhone’ów, przychodzi czas na odpowiedź Samsunga, czyli prezentację nowej serii Galaxy.

Choć na ten dzień musimy jeszcze poczekać, bo aż do początku przyszłego roku, to internet już obiegły informacje o wyglądzie Galaxy S24 Ultra.

Czy tak wygląda Galaxy S24 Ultra?

Do dziś nie opadł jeszcze kurz po wtorkowej konferencji Apple’a, na której przedstawiciele giganta z Cuppertino pokazali nowe iPhone’y. Mimo tego, internet już obiegły plotki o wyglądzie najpotężniejszego smartfona z nowej serii Galaxy.

Jak co roku, tuż po zaprezentowaniu nowych telefonów z portfolio Apple, rozpoczyna się odliczanie do odpowiedzi Samsunga. Na oficjalną premierę i potwierdzone informacje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale jeśli lubicie zagadki, to właśnie jedna z nich opanowała technologiczny świat.

Znany technologiczny twórca (blisko 470 tysięcy obserwujących w serwisie X (dawniej Twitter)), opublikował wczoraj post, który mógł namieszać niejednemu miłośnikowi Samsunga. Dlaczego? Jak napisał, miał on okazję korzystać już z najnowszego Galaxy S24 Ultra i jakby tego było mało – dołączył dwie grafiki.

Problem w tym, że na dołączonych zdjęciach znajdziemy oznaczenie „Samsung Galaxy S23 Ultra”, a sam telefon to tak naprawdę zaprezentowany w marcu tego roku – ZTE nubia Z50 Ultra. Mimo tego, że ICE UNIVERSE zagrał na nosach użytkowników, to Samsung Galaxy S24 Ultra naprawdę ma być podobny do pokazanego telefonu.

Czego możemy spodziewać się po flagowcu od Samsunga?

Choć na bardziej wiarygodne plotki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, internet już teraz zasypany jest różnego rodzaju informacjami na temat nadchodzącej serii smartfonów od Samsunga, w tym właśnie głównego bohatera – Galaxy S24 Ultra.

Samsung Galaxy S24 Ultra - rozmiar ekranu
źródło: Notebookcheck

Jak możemy przeczytać na portalu GSMArena, Samsung ma – podobnie jak Apple – wykorzystać w modelu Ultra tytanową ramkę (wcześniej wykorzystywano aluminium). Rolę wyświetlacza ma za to pełnić 6,8-calowy panel LPTO AMOLED o rozdzielczości QHD+ i szczytowej jasności 2200 nitów (S23 Ultra – 1750 nitów).

Dużo zawirowań pojawia się także w temacie procesorów, które mają znaleźć się w serii Galaxy S24. Oczekuje się nawet powrotu jednostki Exynos, ale według większości wypowiadających się ekspertów – jeśli okaże się to prawdą, to trafi on tylko do Galaxy S24/S24+, a w modelu Ultra spotkamy Snapdragona 8 Gen 3.

Samsung Galaxy S24 – kiedy premiera?

Jak już wspominaliśmy, na bardziej wiarygodne doniesienia trzeba będzie jeszcze poczekać. Plotki, plotkami, ale kiedy możemy spodziewać się oficjalnej premiery? Smartfony z serii Galaxy S23 zostały zaprezentowane 1 lutego 2023 roku.

źródło: The Korea Times

Choć tego również nie potwierdził jeszcze sam producent, wiele źródeł wskazuje na to, iż przy nadchodzącej premierze nie będziemy musieli aż tak wytężać naszej cierpliwości. Oczekuje się, że Samsung zapowie przyszłoroczną konferencję na styczeń, a nie luty, jak to miało miejsce w tym roku.

Bylibyście zadowoleni, gdyby Samsung Galaxy S24 Ultra naprawdę wyglądał w taki sposób? Co musiałoby trafić do serii Galaxy S24, abyście się nią zainteresowali?

ŹRÓDŁO: X @UniverseIce, GSMArena

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!