Do
góry
gsmarena_002

Samsung Galaxy Z Flip na nowym filmie!

Plotki na temat najnowszego składanego smartfona od Samsunga nie mają końca. Tym razem składak znany pod nazwą Galaxy Z Flip pojawił się na wideo, które w ostatnich dniach zostało opublikowane na twitterze. 

Takie informacje pochodzą od zaufanego już informatora jakim jest Ben Geskin. Nie raz jego przecieki potwierdzały się w trakcie oficjalnych premierę sprzętu. Teraz dokopał się on do wideo prezentującego działanie najnowszego składanego smartfona od koreańczyków. Nie jest wiadomo skąd wideo pochodzi, ani gdzie zostało dokładnie nagrane. 

➡ Promocje na Smartfony!

➡ Galaxy S10+ w niskiej cenie

Samo wideo nie pokazuje w zasadzie nic nowego ponad to co mieliśmy już okazję zobaczyć na renderach, które pojawiły się w internecie już wcześniej. Wciąż nie wiemy też, czy model Galaxy Z Flip będzie pierwszym smartfonem na rynku z tak zwanym “Ultra Thin Glass”, czyli nowo opracowanym szkłem jakie znajdzie się nad elastycznym panelem OLED. Jego zadaniem będzie oczywiście ochrona wyświetlacza, ale jednocześnie ma zastąpić plastik, który był podatny nawet na mocniejsze przyciśnięcie paznokcia.  

Materiał zdradza jednak jak sam smartfon leży w dłoni oraz może uzmysłowić jego faktyczny fizyczny rozmiar.  W tym polu będzie wiele różnic względem modelu Galaxy Fold. Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę, że smartfon sam w sobie będzie znacznie bardziej poręczny, ale też cieńszy od swojego poprzednika. Najpewniej zniknie też przerwa, która znajdowała się tuż przy zawiasie i mechanizmie składania telefonu. Dam design jest wręcz bliźniaczy do tego o pokazała Motorola przy okazji premiery Razr. Jednak wciąż tego typu smartfonów próżno szukać na rynku.

➡ Promocje na Smartfony!

➡ Galaxy S10+ w niskiej cenie

Zdaje się, że technologia znów zatacza koło, a my powoli wracamy do czasów telefonów z klapką, które jeszcze kilkanaście lat temu przeżywały swój szczyt popularności. Zanim jednak na dobre zagoszczą w naszych kieszeniach minie jeszcze trochę czasu. Galax Z Flip zostanie najpewniej zaprezentowany już 11 lutego w San Francisco podczas wydarzenia Galaxy Unpacked, zaraz obok tego telefonu światło dzienne oficjalnie ujrzy seria S20, o której więcej znajdziecie w filmie poniżej. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!