Do
góry
S10-main-KV-1000x563

Samsung UNPACKED 2019 – Galaxy S10, S10+ oraz S10e

Galaxy S10 ma być przełomowym modelem zaraz obok Galaxy Fold. Wszystko dzięki jeszcze większemu ekranowi oraz bardziej intuicyjnemu interfejsowi użytkownika.

Tak jak mogliśmy przeczytać w przeciekach oraz zobaczyć na zdjęciach, które jakimś trafem trafiły do internetu w ciągu ostatnich tygodni. Galaxy S10 będzie dostępny w 4 wersjach kolorystycznych, w tym tak wyczekiwanej “kanarkowej żółci”.

Sprawdź cenę Samsung Galaxy S10 ⤵
Samsung Galaxy S10E
Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10 ceramiczny

Ekran to pierwszy na świecie panel Dynamic AMOLED zdolny do osiągnięcia jasności na poziomie aż 1200 nitów. Dodatkowo wspiera 10-bitowe HDR oraz ogranicza emisję światła niebieskiego o 42%. W ekranie został zintegrowany pierwszy na świecie ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych. Jest to technologia, która powszechnie była stosowana w osobnych czytnikach linii papilarnych umieszczanych na przykład na pleckach smartfonów. Tego typu rozwiązanie jest znacznie dokładniejsze i szybsze niż czujniki optyczne.

Na pleckach S10+ znalazła się potrójna kamera w której skład wchodzi między innymi 16 Mpix sensora odpowiedzialnego za ultra szerokie zdjęcia (123 stopnie). Zaraz obok niego znajduje się 12 Mpix obiektyw tele oraz szeroki kąt o matrycy 12 Mpix.

Oczywiście nie mogło zabraknąć chipu odpowiedzialnego za wykorzystanie sztucznej inteligencji przy poprawie robionych przez nas zdjęć. Potrafi ona między innymi wykryć ponad 30 scen i dopasować parametry aparatu do panujących warunków. Dla osób, które filmują przy pomocy smartfonów Samsung przygotował system stabilizacji obrazu jaką znaleźć można w najlepszych kamerach sportowych wspomaganych gimbalem. Jak i  zoptymalizowany specjalnie pod smartfony Galaxy program Adobe Premiere Rush.

Galaxy S10 ma być także dostępny w wersji, która obsługuje sieć 5G. Jak narazie nie ma dokładniejszych informacji czy będzie ona dostępna bez problemu w Polsce.

Sprawdź cenę Samsung Galaxy S10 ⤵
Samsung Galaxy S10E
Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10 ceramiczny

Dodatkowo model S10+ będzie dospeny w wersji z aż 1TB pamięci wbudowanej. To potwierdza doniesienia Samsunga, który nie dalej niż 2 tygodnie temu poinformował, że opracował właśnie tego typu kości pamięci.

Źródła:

  1. Samsung NewsRoom
  2. Samsung NewsRoom
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!