Seria realme GT powraca! Nowe modele napędza AI

Seria realme GT lubiana przez wiele osób powraca w końcu do Polski! Skąd ta pewność? Do Internetu trafiło ujęcie nocne z dopiskiem smartfona z tej serii. Niedługo kupicie fotograficzną perełkę wśród smartfonów.

Awatar Marta Urbaniak

Seria GT pojawi się w Polsce po długiej nieobecności i jest to pewne!

Do Internetu trafiły nocne zdjęcia z dopiskiem „realme GT 6”, które sugerują wielki powrót.

Seria GTX znowu w Polsce!

To już pewnie – realme wypuści nową serię GT i ta trafi na polski rynek! Nocne ujęcia wykonane przy pomocy nadchodzących modeli wyciekły do Internetu. Wielu z Was pewnie będzie zachwyconych faktem, że już niedługo będziecie mogli nabyć nowe smartfony z tej edycji.

Seria GT zniknęła na jakiś czas z polski. Jej powrót oznacza, że będziecie mogli nacieszyć się urządzeniami, które są wydajne i płynne podczas ich użytkowania. Ta seria oferuje różne warianty kolorystyczna, jak i pamięciowe, abyście mogli wybrać telefon najlepiej dopasowany do Waszych oczekiwań. Niektóre urządzenia oferują unikalny design dla osób, które chcą się wyróżnić z tłumu, mowa chociażby o modelach “realme GT NEO 3”, które ozdobione są paskami imitującymi sportowe auta.

Choć znajdzie się również bardziej nietypowe wzornictwo jak motyw Dragon Ball’a na pleckach, przejścia dwóch kolorów czy trójwymiarowe placki z wegańskiej skóry, które mają przypominać powierzchnię walizki.

Ludzie cenią sobie smartfony z dopiskiem “GT” z uwagi na wysokie opcje pamięci i niewygórowane ceny. Kompaktowe rozmiary i duży ekran sprawiają, że będą to pozycje, które zadowolą znaczną większość użytkowników.

Fotograficzny majstersztyk?

źródło grafiki realme

Do sieci trafiły zdjęcia nocne wykonane przy pomocy smartfona realme GT 6. Szczegółowość detali z nocnym zdjęciu sugeruje, że będzie to telefon, który bardzo dobrze sobie radzi z ujęciami w ciemnych warunkach.

Co zwraca również uwagę, to fakt, że pod znakiem wodnym widnieje napis “Powered by AI”, co oznacza, że wiele funkcji zostanie ulepszonych przy użyciu sztucznej inteligencji, aby działać jeszcze sprawniej i efektywniej.

Czy wyczekujecie telefonów z serii GT na polskich półkach? Dajcie znać w komentarzu poniżej.

Źródło: realme

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez