Do
góry

Sharkoon Light²200 | Najnowsza ultralekka propozycja na rynku

Ostatnio na rynku coraz popularniejsze są myszki dla graczy, które stawiają na maksymalne obniżenie wagi. Jedną z takich propozycji jest zupełnie nowy model od firmy Sharkoon, który właśnie dzisiaj trafia do sprzedaży. Jednak na pokładzie znalazło się kilka rozwiązań, których konkurencja może tylko zazdrościć.

Light² 200 z myślą o e-sportowcach oferuje częstotliwość odświeżania 1000 Hz, czyli dokładnie tysiąc razy na sekundę gwarantując najwyższą dokładność. Wyposażona jest także w wysoce precyzyjny czujnik Pixart PMW 3389 o rozdzielczości nawet 16 000 DPI. Całości dopełnia elastyczny kabel oczywiście w oplocie i pięć ślizgaczy wykonanych z czystego PTFE. Zasługują one na szczególną uwagę, głównie ze względu na swoje właściwości niwelowania tarcia, a co za tym poprawę ślizgu myszki oraz oczywiście komfortu użytkowania.

➡ Sprawdź ceny myszek Sharkoon

Zawarty w niej sensor Pixart PMW 3389 jest czuły i mniej awaryjny od innych układów. Najnowsza generacja znacznie mniej się zacina, a co za tym idzie jest znacznie bardziej niezawodna. Nie zawiedzie was nie tylko podczas gry co jest oczywiście najważniejsze, ale również w sytuacjach życia codziennego. Czasem ktoś nieproszony wchodzi do pokoju w najmniej odpowiednim momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Optyczny czujnik zapewnia profesjonalną częstotliwość próbkowania, którą da się zmodyfikować dla dowolnego gatunku gier za pomocą dedykowanego oprogramowania. Nie ważne czy grasz w strzelanki, czy może gry MOBA – ta mysz zawsze będzie odpowiednia. Ponadto najważniejsze czynności można natychmiast wykonać używając sześciu programowalnych przycisków. 

➡ Sprawdź ceny myszek Sharkoon

Dzięki strukturze plastra miodu ciężar Light² 200 został zredukowany do zaledwie 62 g (bez kabla) co umożliwia płynne ruchy bez zauważalnego oporu lub zmęczenia. Nie bez znaczenia pozostają tutaj też specjalne ślizgacze. Tak niewielką wagę docenią w szczególności fani e-sportu ponieważ przełoży się to na mniejsze zmęczenie dłoni nawet po wielogodzinnym graniu.  

Wymienne elementy i regulowane podświetlenie RGB sprawiają natomiast, że gryzoń od Sharkoona jest idealny na każdy gust. Można je zmieniać zgodnie z osobistym życzeniem. Górna powierzchnia, na której opieracie swoją rękę można w jednej chwili zdemontować. Całość trzyma się na magnesach, poza oczywiście możliwością łatwego czyszczenia, możecie ją także zamienić na zamkniętą 24-gramową alternatywę. 

Light² 200 wizualnie wyróżnia się swoją konstrukcją, którą można spersonalizować za pomocą podświetlenia RGB. To jest konfigurowane na kółku przewijania i z tyłu myszy. Nie ma znaczenia w co grasz – Twój styl i sprzęt wyraża Twoje indywidualne podejście. 

Ogólne: 

Maks. DPI/CPI: 16 000
Min. DPI/CPI: 50
Sensor: Optyczny
Chip: Pixart PMW 3389
Podświetlenie: RGB
Częstotliwość odświeżania: 1 000 Hz
Odczytów na sekundę: 16 000
Cali na sekundę: 400 
Maks. akceleracja: 50 g
Struktura plastra miodu
Ślizgacze do myszki: 5, czysty PTFE
Waga bez kabla: 62 g
Wymiary (dł. x sz. x w.):  120 x 66 x 42 mm
Obsługiwane systemy operacyjne:  Windows

Właściwości przycisku:  

Liczba przycisków: 6 
Programowalne przyciski: 6
Cykl życia przycisków:  Min. 20 milionów kliknięć

Właściwości DPI:  

Kroki DPI: 7, w pełni konfigurowalne
DPI Switch 
Wskaźnik DPI: LED

Właściwości oprogramowania:  

Oprogramowanie Gamingowe 
Wbudowana pamięć na profile do gier
Wielkość wbudowanej pamięci: 64 kB
Liczba profili: 5

Kable i podłączenia:  

Podłączenie: USB 
Pozłacane styki USB 
Niezwykle elastyczny kabel z oplotem 
Długość kabla: 180 cm

Opakowanie zawiera:  

LIGHT2 200
Wymienną górną obudowę
Wymienne przełączniki DPI
Dodatkowy zestaw ślizgaczy
Instrukcję

Sugerowana cena detaliczna

219 zł brutto

➡ Sprawdź ceny myszek Sharkoon

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!