Sharkoon Light²200 | Najnowsza ultralekka propozycja na rynku

Ostatnio na rynku coraz popularniejsze są myszki dla graczy, które stawiają na maksymalne obniżenie wagi. Jedną z takich propozycji jest zupełnie nowy model od firmy Sharkoon, który właśnie dzisiaj trafia do sprzedaży. Jednak na pokładzie znalazło się kilka rozwiązań, których konkurencja może tylko zazdrościć.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Ostatnio na rynku coraz popularniejsze są myszki dla graczy, które stawiają na maksymalne obniżenie wagi. Jedną z takich propozycji jest zupełnie nowy model od firmy Sharkoon, który właśnie dzisiaj trafia do sprzedaży. Jednak na pokładzie znalazło się kilka rozwiązań, których konkurencja może tylko zazdrościć.

Light² 200 z myślą o e-sportowcach oferuje częstotliwość odświeżania 1000 Hz, czyli dokładnie tysiąc razy na sekundę gwarantując najwyższą dokładność. Wyposażona jest także w wysoce precyzyjny czujnik Pixart PMW 3389 o rozdzielczości nawet 16 000 DPI. Całości dopełnia elastyczny kabel oczywiście w oplocie i pięć ślizgaczy wykonanych z czystego PTFE. Zasługują one na szczególną uwagę, głównie ze względu na swoje właściwości niwelowania tarcia, a co za tym poprawę ślizgu myszki oraz oczywiście komfortu użytkowania.

Sprawdź ceny myszek Sharkoon

Zawarty w niej sensor Pixart PMW 3389 jest czuły i mniej awaryjny od innych układów. Najnowsza generacja znacznie mniej się zacina, a co za tym idzie jest znacznie bardziej niezawodna. Nie zawiedzie was nie tylko podczas gry co jest oczywiście najważniejsze, ale również w sytuacjach życia codziennego. Czasem ktoś nieproszony wchodzi do pokoju w najmniej odpowiednim momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Optyczny czujnik zapewnia profesjonalną częstotliwość próbkowania, którą da się zmodyfikować dla dowolnego gatunku gier za pomocą dedykowanego oprogramowania. Nie ważne czy grasz w strzelanki, czy może gry MOBA – ta mysz zawsze będzie odpowiednia. Ponadto najważniejsze czynności można natychmiast wykonać używając sześciu programowalnych przycisków. 

Sprawdź ceny myszek Sharkoon

Dzięki strukturze plastra miodu ciężar Light² 200 został zredukowany do zaledwie 62 g (bez kabla) co umożliwia płynne ruchy bez zauważalnego oporu lub zmęczenia. Nie bez znaczenia pozostają tutaj też specjalne ślizgacze. Tak niewielką wagę docenią w szczególności fani e-sportu ponieważ przełoży się to na mniejsze zmęczenie dłoni nawet po wielogodzinnym graniu.  

Wymienne elementy i regulowane podświetlenie RGB sprawiają natomiast, że gryzoń od Sharkoona jest idealny na każdy gust. Można je zmieniać zgodnie z osobistym życzeniem. Górna powierzchnia, na której opieracie swoją rękę można w jednej chwili zdemontować. Całość trzyma się na magnesach, poza oczywiście możliwością łatwego czyszczenia, możecie ją także zamienić na zamkniętą 24-gramową alternatywę. 

Light² 200 wizualnie wyróżnia się swoją konstrukcją, którą można spersonalizować za pomocą podświetlenia RGB. To jest konfigurowane na kółku przewijania i z tyłu myszy. Nie ma znaczenia w co grasz – Twój styl i sprzęt wyraża Twoje indywidualne podejście. 

Ogólne: 

Maks. DPI/CPI: 16 000
Min. DPI/CPI: 50
Sensor: Optyczny
Chip: Pixart PMW 3389
Podświetlenie: RGB
Częstotliwość odświeżania: 1 000 Hz
Odczytów na sekundę: 16 000
Cali na sekundę: 400 
Maks. akceleracja: 50 g
Struktura plastra miodu
Ślizgacze do myszki: 5, czysty PTFE
Waga bez kabla: 62 g
Wymiary (dł. x sz. x w.):  120 x 66 x 42 mm
Obsługiwane systemy operacyjne:  Windows

Właściwości przycisku:  

Liczba przycisków: 6 
Programowalne przyciski: 6
Cykl życia przycisków:  Min. 20 milionów kliknięć

Właściwości DPI:  

Kroki DPI: 7, w pełni konfigurowalne
DPI Switch 
Wskaźnik DPI: LED

Właściwości oprogramowania:  

Oprogramowanie Gamingowe 
Wbudowana pamięć na profile do gier
Wielkość wbudowanej pamięci: 64 kB
Liczba profili: 5

Kable i podłączenia:  

Podłączenie: USB 
Pozłacane styki USB 
Niezwykle elastyczny kabel z oplotem 
Długość kabla: 180 cm

Opakowanie zawiera:  

LIGHT2 200
Wymienną górną obudowę
Wymienne przełączniki DPI
Dodatkowy zestaw ślizgaczy
Instrukcję

Sugerowana cena detaliczna

219 zł brutto

Sprawdź ceny myszek Sharkoon

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez