Do
góry
Elbrus_3_1280x720px

Pohlheim, 17 czerwca 2019 r. – Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca komponentów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, oferuje dobrą wydajność za rozsądną cenę. Sharkoon prezentuje teraz ELBRUS 3. Jest to wygodne i ergonomiczne krzesło do gry w stylu, który czerpał inspirację ze świata wyścigów samochodowych. Stalowa rama wewnątrz krzesła i solidna pięciogwiazdkowa podstawa zapewniają maksymalną stabilność.

Ergonomicznie regulowany

ELBRUS 3 ma różne funkcje regulacji, dzięki czemu można go łatwo dostosować do wymagań ergonomicznych użytkownika. W tym celu krzesło ma nie tylko regulowane oparcie i wysokość siedziska, ale zostało także wyposażone w całkowicie zmienne podłokietniki. Istnieje możliwość ustawiania ich wysokości, długości i kąta. Jest zatem szereg kombinacji na to, aby znaleźć zdrową i wygodną pozycję siedzącą.

➡ Sprawdź promocje na fotele gamingowe
➡ Smartfony w najlepszych cenach

Różne funkcje relaksacyjne

Dla kreatywnego relaksu podczas przerw ELBRUS 3 posiada regulowane oparcie, które blokuje się pod różnymi kątami za pomocą bardzo dużego uchwytu regulacyjnego. Gracz może ustawić się w pozycji pod dowolnym kątem pomiędzy 90 ° a 160 °. Podczas gry dodatkowy ruch zapewnia mechanizm przechylania, umożliwiający kołysanie krzesła. Mechanizm blokuje się lub odblokowuje za pomocą dodatkowego uchwytu na spodzie fotela.

➡ Sprawdź promocje na fotele gamingowe
➡ Smartfony w najlepszych cenach

Miękka wyściółka z osłoną ze skóry ekologicznej

W przypadku długich sesji komfort zapewnia szczególnie miękka tapicerka ze skóry ekologicznej. Wyściółka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, a wraz z podniesionymi bokami podstawy siedzenia gwarantuje uczucie komfortu. Dodatkowe miejsce na nogi znajduje się na większej niż zwykle podstawie siedziska.

Maksymalne obciążenie do 150 kilogramów

ELBRUS 3 posiada certyfikat bezpieczeństwa i stabilności dla wagi do 150 kilogramów. Jest to zapewnione dzięki solidnej pięciogwiazdkowej podstawie i konstrukcji stalowej ramy. Tłok gazowy klasy 4 zwiększa całkowitą równowagę ELBRUS 3. Ponadto fotel gamingowy jest odpowiedni dla osób o rozmiarze ciała do 190 centymetrów.

Nieograniczony ruch

Krzesło ma pięć kół, z czego każde ma średnicę 60 milimetrów. Są one specjalnie zaprojektowane do podłóg wewnętrznych i umożliwiają nieograniczoną mobilność na równych powierzchniach.

➡ Sprawdź promocje na fotele gamingowe
➡ Smartfony w najlepszych cenach

Przewidywana cena w dniu premiery to około 1100 zł.

Źródło: Informacja Prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

  • Ja mam model MSI MAG CH120 I i bardzo polecam, w x-kom jest aktualnie promka i kosztuje 999 zł. Fotel jest serio bardzo wygodny.