Do
góry

Sharkoon Skiller SGH30 – gaming w niskiej cenie

Rynek słuchawek dla graczy pełen jest ciekawych, ale też drogich modeli. Tutaj pojawia się firma Sharkoon i prezentuje najnowszy model Skiller SGH30.

Nowe słuchawki od firmy Sharkoon to zestaw słuchawkowy USB do gier z subtelnymi elementami RGB. Wyposażony jest w dynamiczne 40-milimetrowe głośniki oraz wbudowaną kartę dźwiękową USB. Poza tym, zyskujecie możliwość dokładnego dopasowania dźwięku pod własne potrzeby, ale też wrażenie dźwięku przestrzennego w formacie 7.1. Wszystko to odbywa się w dedykowanym oprogramowaniu Sharkoon Audio Center.

Sharkoon Audio Center

Sharkoon Skiller SGH30

W aplikacji możecie miedzy innymi ustawić specjalne profile dopasowane do konkretnych czynności, jakie wykonujecie na komputerze. Do wyboru są także już wcześniej ustawione efekty jak i pełen 10-pasmowy korektor. Wewnątrz programu znalazły się też funkcje odpowiedzialne za konfiguracje 7.1 jak i autorskie technologie firmy Sharkoon. Wśród nich znalazły się między innymi Xear SingFX, Xear Surround Max.

Sharkoon Skiller SGH30

Słuchawki charakteryzują się konstrukcją zamkniętą, czyli najpopularniejszym rodzajem wśród słuchawek dla graczy. Za sprawą miękkich nauszników oraz elastycznego pałąka słuchawki Skiller SGH30 są niezwykle wygodne. Konstrukcja sprawdza się na tyle dobrze, że możecie ją nosić nawet przez kilkanaście godzin bez przerwy – choć nie jest to zbyt zdrowe, miejcie to na uwadze. Mimo zamkniętej konstrukcji słuchawki Skiller SGH30 oferują całkiem szeroką scenę. To przekłada się na jeszcze lepsze wrażenia płynące z trybu 7.1, ale tym samym charakteryzują się świetnym pozycjonowaniem.

Sharkoon Skiller SGH30

Mikrofon w tym modelu zamontowany jest na stałe i jest umieszczony na końcu elastycznego pałąka. Lewa muszla słuchawek jest ich centrum dowodzenia. Poza faktem, że to właśnie tam umieszczono mikrofon czy wejście kabla sygnałowego to znalazła się tam też rolka do sterowania głośnością oraz suwak do wyciszania mikrofonu. Jest to coś, czego nie może zabraknąć w słuchawkach kierowanych zarówno dla graczy PC-towych jak i konsolowych. Słuchawki Sharkoon Skiller SGH30 współpracują zarówno z komputerami z systemem Windows jak i PlayStation 4. Mamy nadzieję, że w przypadku PS5 będzie podobnie.

Komfortowe granie to nie tylko odpowiednio duże i miękkie nauszniki, czy łatwy w regulacji pałąk. Nie można zapominać też o odpowiednio długim kablu. Ten w modelu Skiller SGH30 od firmy Sharkoon ma długość 240 cm. Powinien w zupełności wystarczyć zarówno do podłączenia do komputera stacjonarnego, laptopa czy właśnie konsoli. Dodatkowo sam kabel znalazł się w oplocie materiałowym, co poprawia jest aparycje, ale też wpływa na wytrzymałość samego przewodu.

Jak już mogliście się spodziewać w tym modelu słuchawek nie zabrakło podświetlenia RGB. Tym samym zestaw nie tylko zapewnia doskonałe wrażenia audio, ale także świetnie prezentuje się, kiedy nie macie go na uszach. Subtelny design z elegancką metalową ramą uzupełnia zintegrowane oświetlenie RGB. Podkreśla to charakterystyczne S z serii SKILLER, które można zobaczyć na nausznikach, z płynną zmianą kolorów.

Sharkoon Skiller SGH30

Specyfikacja

 • Konstrukcja: Wokółuszne zamknięte
 • Kabel podłączeniowy: USB
 • Tryb Surround: Virtual 7.1 (z zainstalowanym oprogramowaniem dla Windows)
 • Podświetlenie: RGB
 • Średnica membran: 40 mm
 • Impedancja: 32 Ω
 • Pasmo Przenoszenia: 20 Hz – 20.000 Hz
 • Regulacja głośności: ✓
 • Regulowany mikrofon: ✓
 • Wyciszenie mikrofonu: ✓
 • Całkowita długość kabla USB: 240 cm
 • Kompatybilność:
  • PC/Laptopy: ✓
  • PlayStation 4: ✓

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji