Apple jest przereklamowane! Sprawdź nowości od realme

Apple jest przereklamowane! Sprawdź nowości od realme

Kolejne firmy rozwijają się na rynku sprzętów dla sportowców! Tym razem wypadło na realme, które poinformowało o wypuszczeniu smartwatcha Watch 3 oraz bezprzewodowych słuchawek Buds Air 3 Neo – obsługujących Dolby Atmos.

realme Watch 3 – „większy i wyraźniejszy”

Reklama

Pod takim hasłem reklamowany jest smartwatch Watch 3 od realme, który właśnie dotarł do Polski. Użytkownicy nowego inteligentnego zegarka będą mogli cieszyć się z ekranu o przekątnej 1,8 cala, dzięki któremu wszystko jest bardziej czytelne. Kolejnymi aspektami, które wychwala realme przy prezentacji Watch 3 są „wyraźne połączenia przez Bluetooth” oraz „stałe monitorowanie stanu zdrowia”.

realme Watch 3 na biurku - kolory

Jak w przypadku konkurencyjnych produktów, smartwatch ten również ma możliwość pomiaru poziomu nasycenia tlenu we krwi i tętna użytkowników. Zabraknąć nie mogło oczywiście możliwości „badania” jakości snu oraz funkcji uwielbianych przez osoby aktywne. Mowa tutaj o 110 trybach sportowych, takich jak między innymi: bieganie, boks czy wioślarstwo.

W przypadku ostatniej z dyscyplin mogłyby pojawić się obawy odnośnie zamoczenia zegarka, aczkolwiek to również nie grozi realme Watch 3. Producent w trosce o takie sytuacje wyposażył go w certyfikat IP68, zapewniający całkowitą pyłoszczelność i ochronę przed zanurzeniem w wodzie. Po treningu przydałoby się sprawdzić intensywność naszej aktywności, na co również pozwoli produkt od firmy realme.

W oficjalnej aplikacji realme Link możemy „sprawdzić stan swojego zdrowia oraz wyniki treningów”, a także cieszyć się z ustanowionych rekordów. O to wszystko zadba wspomniana aplikacja, przy okazji informując nas, co możemy zmienić w naszych treningach, a także jak długo powinniśmy po nich odpoczywać.

realme Buds Air 3 Neo – „najlepszy dźwięk i styl w swoim segmencie”

Jak informuje realme, ich główną zaletą jest to, że są one „pierwszymi słuchawkami, w swoim przedziale, obsługującymi Dolby Atmos”. Co więcej, technologia ta pozwala nam dodatkowo dostroić ich dźwięk we wcześniej wspomnianej aplikacji realme Link. Jako zalety tego produktu producent wskazuje pojawienie się dynamicznych basowych przetworników 10mm oraz możliwość „wyciszenia hałasu AI ENC podczas rozmów”.

Dolby Atmos to technologia dźwięku obiektowego, zapewniająca najwyższą jakość audio. W połączeniu z superniskim opóźnieniem 88 ms i możliwością natychmiastowego parowania, słuchawki te mogą walczyć o miano najlepszego produktu w tej cenie. Nie należy zapominać również o czasie użytkowania, zapewnianym przez firmę realme.

Mowa tutaj o 7 godzinach odtwarzania muzyki i 30 godzinach całkowitego czasu pracy na baterii z etui ładującym. Gdyby jednak to nam nie wystarczyło, zawsze możemy skorzystać z ładowania Dart! Obecna w ładującym etui technologia każde 10 minut ładowania „wymieni” nam na kolejne 120 minut użytkowania! Nie zabrakło również Bluetootha 5.2 oraz certyfikatu wodoszczelności IPX5.

Reklama

Aspekty wizualne i cenowe nowych produktów

Nowy smartwatch jest zdecydowanie propozycją dla fanów elegancji, o czym świadczy chociażby metaliczna ramka i zakrzywiona tylna obudowa. Oprócz tego posiadacze Watch 3 mają możliwość skonfigurowanie własnej lub wybranie jednej z ponad 100 dostępnych tarcz zegara. Na ręce zegarek utrzymuje się dzięki – ważącemu zaledwie 14 g – cienkiemu i lekkiemu paskowi o zaokrąglonych krawędziach.

Na elegancję postawiono również w przypadku Buds Air 3, a konkretniej ich etui, które otrzymało opływowy kształt. Słuchawki te nieco wyróżniają się od wspomnianego pojemniczka, bowiem pokryto je „nowoczesną powłoką próżniową NCVM”. Jak informuje firma, efekt ten uzyskano dzięki zastosowaniu „szczególnej metody kształtowania i polerowania drobin metalowych”.

Smartwatch realme Watch 3 dostępny jest w dwóch kolorach: szarym oraz czarnym, a zakupić go możemy już za 299 zł! W przypadku bezprzewodowych słuchawek Buds Air 3 Neo, mówimy o nieco mniejszych kosztach, bowiem kosztują one zaledwie 199 zł! Opisane wyżej produkty są dostępne w sklepie internetowym realme oraz niektórych sieciach sklepów z elektroniką.

ŹRÓDŁO: realme Polska

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!