Składana Motorola Razr na najnowszych przeciekach!

Motorola Razr z pewnością budzi pewne emocje od jakiegoś czasu. W sieci co jakiś czas pojawiają się nowe przecieki na temat kolejnego składanego smartfona, który już za chwilę pojawi się na rynku.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Motorola Razr z pewnością budzi pewne emocje od jakiegoś czasu. W sieci co jakiś czas pojawiają się nowe przecieki na temat kolejnego składanego smartfona, który już za chwilę pojawi się na rynku.

Motorola już kilkanaście dni temu zdążyła rozesłać zaproszenia na oficjalną konferencję prasową, podczas której jak to zostało ujęte, zaprezentują “bardzo oczekiwaną stworzoną od nowa ikonę.”  najnowsze informacje pojawiły się w sieci dzięki osobie, która już kilka razy przekazywała szerszej publiczności wiarygodne informacje dotyczące między innymi nadchodzących smartfonów. Evan Blass w serwisie Twitter zdjęcia, które zdają się być pierwszym oficjalnym spojrzeniem na nadchodzącą Motorolę. 

Motorola One Zoom

Motorola One Action

Design – coś co się nie zmieniło

Co ciekawe, zdjęcie udostępnione przez Evana zdaje się być oficjalną grafiką promocyjną, lub kadrem z reklamy właśnie modelu RAZR. Bez najmniejszego zaskoczenia pozostaje design nowego urządzenia, bryła jest łudząco podobna do tej sprzed lat. Podobnie jak w oryginalnej Motoroli RAZR nie zabrakło sporych rozmiarów zgrubienia w dolnej części smartfona. Według grafik można się domyślać, że to właśnie tam zostanie umieszczony czytnik linii papilarnych.

Składany ekran wewnątrz nowej Motoroli, będzie miał niewielkie wcięcie w górnej części. nie wiadomo jednak czy notch będzie skrywał jedynie głośnik oraz kamerę do selfie czy jeszcze jakieś dodatkowe czujniki. Jednocześnie, kiedy nowy RAZR będzie zamknięty wciąż będzie możliwy dostęp do powiadomień czy godziny. Dzięki drugiemu ekranowi umieszczonemu na zewnętrznej części klapki wszystkie te operacje będą możliwe. Z dużym prawdopodobieństwem będzie on też pozwalał na podstawową obsługę smartfona. Według niektórych informacji ma on także pozwolić na zrobienie sobie selfie przy wykorzystaniu głównego aparatu. 

Motorola One Zoom

Motorola One Action

Nowy RAZR – specyfikacja

Zaledwie kilka chwil po udostępnieniu przez Evana zdjęć nowej Motoroli, strona Mobielkopen dołączyła się do przecieków, pokazując kolejne zdjęcia jak i specyfikację. Ta krążyła w sieci już od jakiegoś czasu, jednak w tym momencie zdaje się być bardziej niż pewna. Procesor, jaki ma znaleźć się w najnowszym składanym smartfonie to Snapdragon 710, w połączeniu z dwoma wersjami pamięci 4/128GB oraz 6/256GB. Najwięcej obaw budzi pojemność baterii, która ma wynieść zaledwie 2730 mAh. Choć z drugiej strony, smartfony Motoroli dość dobrze radzą sobie z oszczędzaniem energii. 

Wszystkie szczegóły poznamy najpewniej już za 12 dni, dokładnie 13 listopada podczas konferencji prasowej Motoroli, w Los Angeles.  

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.