SkyShowtime zawitał dziś do Polski. Co oferuje nowa platforma VOD?

Dziś w Polsce swój debiut miała nowa platforma VOD, czyli SkyShowtime. Na sam start rozpoczęcia swojego debiutu w niektórych częściach Europy oferuje małą niespodziankę za rejestrację, przy zachowaniu pewnych warunków.

Awatar Marta Urbaniak

Dziś w Polsce swój debiut miała nowa platforma VOD, czyli SkyShowtime. Na sam start rozpoczęcia swojego debiutu w niektórych częściach Europy oferuje małą niespodziankę za rejestrację, przy zachowaniu pewnych warunków.

Od dziś na rynek platform VOD wszedł nowy rywal dla Netflixa.

SkyShowtime oferuje listę hitowych produkcji ostatnich lat.

Oferta subskrypcji miesięcznej jest o 50% tańsza, jeśli spełni się jeden warunek.

Walentynki okazały się dniem pełnym prezentów, nie tylko dla szczęśliwych par. Od teraz nowa platforma streamingowa jest dostępna w Polsce, ale nie tylko. Również inne kraje mogą się cieszyć kolejną dawką filmów i seriali za pośrednictwem SkyShowtime, a są nimi: Albania, Czechy, Kosowo, Macedonia Północna, Rumunia, Słowacja i Węgry.

Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje swoje konto, będzie miał dostępną subsrypcję za połowę ceny wartości pierwotnej. W Polsce standardowa cena za 1 miesiąc wynosi 24,99 zł. Oznacza to, że będziecie musieli finalnie zapłacić tylko 12,49 zł za każdy miesiąc oglądania.

zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony SkyShowtime

Dla przykładu w Czechach cena za wykupienie oferty streamingowej wynosi 89 CZK zamiast 179 CZK. Jest jednak jedno ważne “ale”. Przecena za rejestrację na stronie trwa przez ograniczony czas, więc spieszcie się jeśli chcecie skorzystać, bo drugi raz takiej oferty nie będzie. Akcja promocyjna trwa do 11 kwietnia 2023 roku do godziny 23:59.

Repertuar hitowych produkcji

Cena to nie wszystko, liczy się również to, co można zyskać za połowę wartości. Na pewno znajdziecie na liście jedne z większych produkcji filmowych, które kiedykolwiek powstały. A konkretniej twórczości wychodzące z rąk: Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock.

zdjęcie ze strony Geek Life

Od momentu rejestracji możecie się cieszyć tytułowymi hitami filmowymi, które wyszły niedawno: “Ambulans”, “Jurassic World: Domination”, “Top Gun:Maverick”, ”The Hanging Sun”, “Wiking”, “Belfast” ale również starsze produkcje pokroju “Między światami”, „Dyktator„, „Ted„, „Wrogowie publiczni„, „Watchmen: Strażnicy” czy całe serie „Mission: Impossible„, „Indiana Johnes„, „Gliniarz z Beverly Hills„.

Fani binge watchingu seriali również nie będą narzekać. Na liście znalazły się pozycje typu: “Yellowstone”, “Akademia Wampirów”, “Pierwsza dama”, ”Pozwól mi wejść”, ”Indeks Strachu”, “1923”, “Tulsa King”, “A Friend of The Family”, “American Gigolo”, ”The Rising”, “Pitch Perfect: Bumper in Berlin”, „Californication„, „Mr. Robot„, “Star Trek: Strange New Worlds”, „Halo” i inne.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Co zamiast Netflixa? Ranking VOD na 2024 rok

Wybór subskrypcji na telewizję, filmy i seriale jest niezmiernie trudny, ze względu na konkurencyjność tego rynku. Jednakże nasz ranking ma właśnie pomóc zdecydować jaka platforma VOD jest dla Was najlepsza!

Czytaj artykuł

Ulubione tytuły po zarejestrowaniu będziecie mogli oglądać za pośrednictwem strony internetowej SkyShowtime, ale również za pomocą aplikacji. Możecie ją pobrać na urządzeniach iOS, jak i tych z Androidem, ale także na tvOS, Android TV czy nawet na LG TV. Google Chromecast również umożliwi streamowanie ulubionych filmów i seriali na Wasz telewizor.

Czy zyskacie z szalenie kuszącej oferty w obliczu niedogodności i ograniczonych ofert innych platform VOD? A może po prostu znajdują się tu Wasze ulubione produkcje bez których nie możecie się obejść? Dajcie znać w komentarzu.

Źródło: SkyShowtime

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.