Słuchawki Jabra Elite 5 na IFA 2022!

Słuchawki Jabra Elite 5 na IFA 2022!

Jabra Elite 5 mają być idealną pozycją dla wszystkich miłośników dźwięków. Jak twierdzi duńska firma, niezależnie od tego do czego na co dzień wykorzystujesz słuchawki, powinieneś sprawdzić, jak Jabra Elite 5 radzą sobie w akcji.

Aktywna redukcja hałasów na wysokim poziomie

Reklama

Jedną z głównych zalet modelu Elite 5 jest aktywna redukcja szumów i hałasów, którą zawdzięczamy chipsetowi Bluetooth Qualcomm QCC3050. Zastosowane ANC „wykorzystuje mikrofony sprężenia zwrotnego po wewnętrznej stronie ucha oraz mikrofony sprężenia zwrotnego na zewnętrz ucha”. W słuchawkach tych znajdziemy również 6-mikrofonową technologię obejmującą mikrofony zewnętrzne, a także wewnętrzne, „które wspomagają głos przy wietrznej pogodzie”.

jabra elite 5

Dodatkowo, w przypadku Jabra Elite 5 nie musimy martwić się o jakość dźwięku, za który odpowiadają 6-milimetrowe głośniki wspierane przez kodeki SBC, AAC i Qualcomm® aptX™ Audio. Wartym uwagi „owocem współpracy” Jabra ze Spotify jest funkcja Spotify Tap Playback, która również pojawiła się w tym modelu. Wszystko to oczywiście po to, aby korzystanie ze słuchawek było równie komfortowe dla nas, jak i dla naszych rozmówców.

Dzięki specjalnym zastosowaniom nie musimy martwić się o to, że jakikolwiek hałas z otoczenia przeszkodzi nam w codziennym funkcjonowaniu. Mikrofony zapewniają bardzo dobrą jakość audio, więc nasi rozmówcy już nigdy nie będą mogli narzekać, że słabo nas słychać!

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić? Ranking 2024

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS są właściwie obowiązkowym dodatkiem dla każdego posiadacza smartfona. Ale jakie słuchawki bezprzewodowe kupić i na co zwrócić uwagę? 

Czytaj artykuł

Jabra Elite 5 – całodzienny komfort!

Jak pisze Jabra, „Elite 5 to doskonały wybór dla osób poszukujących słuchawek o eleganckiej i wygodnej w przenoszeniu konstrukcji”. Mimo wielu przydatnych funkcji są bardzo proste i wygodne w obsłudze, a wiele funkcji wywołujemy nawet za pomocą jednego kliknięcia.

Łączność z urządzeniami też odbywa się bardzo szybko i bez jakichkolwiek problemów, a wspomnianej wygodzie sprzyjają dodatkowe technologie. Mowa o Bluetooth Multipoint, Google Fast Pair, Microsoft Swift Pair, a także obsługiwanych za pomocą głosu – Asystencie Google i Alexie.

parowanie jabra elite 5

Tempo współczesnego życia skraca czas skupienia uwagi, a jednocześnie sprzyja jej rozpraszaniu, dlatego coraz trudniej jest się skoncentrować na tym, co ważne. W Jabra rozumiemy tę potrzebę, dlatego skonstruowaliśmy słuchawki Jabra Elite 5, dzięki którym można naprawdę skupić się i rozmawiać, zachowując klarowność umysłu. Ten wszechstronny produkt jest doskonały dla wszystkich osób, które chcą bez przeszkód rozkoszować się muzyką oraz łączyć się i rozmawiać z innymi.

SVP Jabra, Calum MacDougall

W przypadku nowych dousznych słuchawek true wireless od Jabry, nie musimy martwić się również o ich żywotność. Same słuchawki oferują 7-godzinny czas działania (z ANC), a etui ładujące wydłuża ten czas aż do 28 godzin! Oznacza to mniej więcej tyle, że słuchawki Elite 5 mogą przeżyć z nami cały dzień (a nawet i dłużej).

Reklama

Co jeszcze warto wiedzieć o nowym produkcie Jabry?

jabra sound+

Dla tych słuchawek niestraszne jest nie tylko „wyzerowanie” baterii, ale też ewentualne nieprzyjazne warunki pogodowe. Ochronę przed wodą i odporność na kurz zapewni nam certyfikat IP55. Do dyspozycji otrzymujemy również dostępny w aplikacji Jabra Sound+ regulowany korektor dźwięku, dzięki któremu muzyka będzie brzmiała tak, jak lubimy.

Słuchawki Jabra Elite 5 dostępne są w sprzedaży w wybranych sieciach handlowych, a ich rekomendowana cena producenta wynosi 699 zł. Więcej informacji o Elite 5 możecie uzyskać bezpośrednio na stronie Jabry, gdzie czeka również specjalna oferta dla najszybszych klientów (słuchawki 90 zł taniej!).

Premierowa oferta dotyczy pierwszych 100 klientów, którzy złożą zamówienie na wspomniane słuchawki na stronie Jabra.pl w dniach 1-8 września. Należy pamiętać, że oferta dostępna jest jedynie do daty zakończenia kampanii lub momentu zaksięgowania pierwszych 100 zamówień.

ŹRÓDŁO: Jabra

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!