Słuchawki TWS Belkin SoundForm Bolt i SoundForm Pulse już do kupienia

Słuchawki TWS Belkin SoundForm Bolt i SoundForm Pulse już do kupienia

Belkin to marka zajmująca się akcesoriami do urządzeń mobilnych i komputerów. Oferują wysokiej jakości urządzenia, które spisują się na co dzień. TWS Belkin SoundForm Bolt i SoundForm Pulse to pozycje zapewniające komfort i dobre brzmienie.

Belkin wypuścił 2 modele słuchawek bezprzewodowych true wireless.

Osoby szukające prostoty, jak i bardziej wymagających pchełek znajdą coś dla siebie.

Długi czas pracy na baterii, ANC i opcja Multipoint w wersji „Pulse” sprawią, że nie będziecie chcieli się rozstać z tymi słuchawkami.

Reklama

Firma Belkin od 40 lat zajmuje się tworzeniem akcesoriów przeznaczonych do urządzeń mobilnych i komputerów. Spełniają swoją rolę nie ważne czy jesteście w podróży, a może spędzacie swój czas w domu.

SoundForm Bolt

Wydajność i komfort to motyw przewodni najnowszych pchełek TWS spod ręki tej firmy. Mowa o 2 modelach: SoundForm Bolt i SoundForm Pulse. Zacznijmy od tego pierwszego. Są to słuchawki skierowane dla każdego, aby wszyscy mogli cieszyć się ulubiona muzyką, czy filmami.

Jedno pełne naładowanie umożliwia na korzystanie ze słuchawek przez 9 h, co więcej etui zapewni dodatkowe 19 h pracy urządzenia w razie potrzeby. 

Za jakość dźwięku odpowiadają 6 mm przetworniki, które pozwalają na czysty dźwięk. Sama konstrukcja jest lekka, dopasowana do kształtu ucha. Co więcej wkładki douszne dokładnie dostosują się od małżowiny i zapewnią komfort noszenia.

Stopień ochrony to IPX4, ten zapewni, aby deszcz, czy nawet trening nie uszkodził Waszych pchełek. Zatem będą dobrym wyborem, gdy Wasze życie jest aktywne na co dzień. Co może się przydać każdego dnia, to funkcja Mono.

Chodzi tutaj o możliwość używania jednej słuchawki na raz, podczas gdy drugą możecie w tym czasie ładować. Korzystanie z pojedynczej pchełki umożliwia Wam zostanie bardziej czujnymi, co do tego co dzieje się wokół Was.

Wbudowane na pokładzie Bluetooth 5.2 zezwala na szybkie połączenie z głównym urządzeniem. Sterowanie odbywa się po kliknięciu powierzchni pchełki, lewej czy to prawej. Różne rodzaje kliknięć pozwalają na różne akcje jak: regulację głośności, przewijanie piosenek lub nawet odbieranie czy kończenie połączeń.

Rozmowy odbywają się za sprawą 2 mikrofonów wbudowanych na pokładzie TWS Belkin SoundForm Bolt.

SoundForm Pulse

Druga pozycja jest już skierowana do bardziej wymagających użytkowników. Ta grupa oczekuje czegoś więcej niż akceptowalnego minimum. Tutaj maksymalny czas odtwarzania został wydłużony do nawet 35 godzin, co jest imponującym wynikiem. Jest to dokładniej 7 h na pełnym naładowaniu i dodatkowo 28 h z etui ładującym.

Tutaj wielkość przetworników została zwiększona dwukrotnie dając końcowo 12 mm. Dzięki czemu jakość dźwięku i jego moc jest na wyższym poziomie. Ochrona również poszła o 1 stopień w górę – IPX5 zabezpieczy słuchawki przed drobnym pyłem i nawet strumieniem wody. Tryb Mono zawitał również do tej pozycji.

Jeśli chodzi o łączność z innymi ubraniami, to macie do dyspozycji Google Fast Pair czy Bluetooth z opcją Multipoint. Już nigdy nie przerwiecie swojej playlisty przy zmianie urządzenia głównego. Z telefonu, po tablet czy laptopa bez tracenia połączenia.

Hybrydowe ANC wyłapie hałas pochodzący z otoczenia i wyeliminuje je w większości. Takie rozwiązanie pozwoli na wyraźne prowadzenie rozmów, a 6 mikrofonów tylko zwiększy pozytywne doznania w tej kwestii.

Powstała dedykowana aplikacja do słuchawek “SoundForm”. Udostępnia możliwość wybrania preferowanych wrażeń akustycznych. Odbywa się to za pomocą niestandardowych ustawień korektora, nad którymi macie kontrolę. Z jej poziomu ustawicie również głośność czy załączycie ANC.

Reklama

Akcesoria i dostępność

Przy obu modelach w pudełku znajdziecie aż 3 pary wkładek silikonowych, abyście mogli dobrać odpowiednie do Waszego rozmiaru ucha. Nie mogło również zabraknąć kabla USB-C do naładowania etui wraz ze słuchawkami.

Jeśli chodzi o dostępność to model SoundForm Bolt dostaniecie w kolorze: białym, czarnym, fioletowym i zielony. Ich cena wynosi 100 zł.

Model SoundForm Pulse jest klasycznie w kolorze białym i czarnym, a ich cena to już 300 zł.

Źródło: informacja prasowa
Źródło grafiki: Belkin

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!