Smartwatch i słuchawki w jednym? Debiut Huawei Watch Buds

Wydawałoby się, że to zwykły smart zegarek, ale nic bardziej mylnego. Dziś na rynku zawitał Huawei Watch Buds, który skrywa pod swoją tarczą parę słuchawek TWS. Forma zegarka zachowana przy wbudowanej baterii wraz z miejscem na pchełki.

Awatar Marta Urbaniak

Wydawałoby się, że to zwykły smart zegarek, ale nic bardziej mylnego. Dziś na rynku zawitał Huawei Watch Buds, który skrywa pod swoją tarczą parę słuchawek TWS. Forma zegarka zachowana przy wbudowanej baterii wraz z miejscem na pchełki.

Huawei Watch Buds to 2 urządzenia w 1, które możecie mieć zawsze pod ręką.

Bateria starcza na tydzień funkcjonowania, chyba że używacie nie tylko samego zegarka.

Sterowanie słuchawkami odbywa się poprzez ich dotknięcie, ale obsługują też gesty wykonywane na małżowinie usznej.

Od dziś trwa promocyjna oferta, w której możecie otrzymać za darmo prezent.

Wraz z postępem technologicznym wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania przy budowaniu kolejnych urządzeń. Składane telefony to jeden z ostatnich trendów i najnowszych innowacyjnych pomysłów. A co jeśli można by wykorzystać miejsce pod tarczą zegarka na schowek dla słuchawek? Na taki ciekawy pomysł wpadł Huawei.

Zegarek pomimo, że mieści w swoim wnętrzu słuchawki, to waży mniej, niż można by zakładać. Zaledwie 110 g to waga obu urządzeń wraz z ukrytą baterią, która je zasila. Od góry zobaczycie duży wyświetlacz AMOLED o średnicy 1,43-cala i rozdzielczości 466 x 466 pikseli.

Ochronę tarczy stanowi zaokrąglone szkło 3D, które trzyma się na stali uszlachetnionej, aby ta wytrzymała jak najdłużej. W końcu przyjdzie Wam dość często zaglądać do wnętrza zegarka, jeśli chcecie posłuchać muzyki.

HUAWEI WATCH Buds tarcza

Na jego pokładzie znajdziecie standardowe już funkcje dla smart zegarków, jak chociażby monitorowanie tętna, natlenienia krwi, stresu czy jakości snu, które mają znaczący wpływ na Wasze zdrowie. Dla bardziej aktywnych osób jest dostępnych 80 trybów sportowych, w tym aż 10 profesjonalnych. Nie zapomniano też o statystykach, planach i systemie punktów za systematyczność, to wszystko również tutaj znajdziecie.

Wszystkie dane o Waszej kondycji są automatycznie zapisywane w aplikacji Huawei Zdrowie. Dla ułatwienia sterowania zegarkiem samo pokrętło, jak i przycisk na kopercie są ozdobione antypoślizgową fakturą. Po naciśnięciu tego drugiego wieko wraz z całą tarczą unoszą się odkrywając przed Wami słuchawki bezprzewodowe TWS.

Dźwięk skryty w lekkiej formie

Odmiennie niż w przypadku zwykłych pchełek Bluetooth, te są identyczne względem siebie, więc nie ma potrzeby szukania, która jest lewa, a która prawa. Technologia Adaptive Identification automatycznie dostosowuje poziomy dźwięku na kanale lewym i prawym, aby zapewnić równowagę dźwięku pomiędzy kanałami.

Każda z pchełek waży nie więcej niż 4 g, zatem są ledwo odczuwalne nie tylko w dłoni, ale i w uszach przy dłuższym noszeniu. Obsługują aktywną redukcję szumów podczas używania, natomiast podczas rozmowy załączy się dodatkowo inteligenta redukcja hałasów wsparta AI, aby docierający do Waszych uszu dźwięk był jak najczystszy.

HUAWEI WATCH Buds smartwatch i słuchawki

Maksymalna głośność wynosi 104 dB, a zakres częstotliwości mieści się w zakresie od 20 Hz do 20 kHz. Słuchawkami możecie sterować poprzez dotyk, ale również gesty niedaleko ich powierzchni. Ale to nie wszystko, pchełki wyłapią jeśli dotkniecie własnej małżowiny ucha. Jeśli dotkniecie jej dwukrotnie, to odbierzecie bądź odrzucicie przychodzące do Was połączenie. Tak samo wygląda, gdy zechcecie zatrzymać lub odtworzyć ulubioną muzykę.

HUAWEI WATCH Buds słuchawki
ujęcie podczas animacje ze strony HUAWEI

Jeśli uznacie, że redukcja szumów nie jest Wam potrzebna na dany moment i nie chcecie zużywać niepotrzebnie baterii, to dotknijcie krawędzi swojego ucha 3 razy. Aby włączyć ją ponownie wykonujecie taki sam gest.

Bateria w samym zegarku ma pojemność 410 mAh, to przekłada się na około 3 dni pracy zegarka wraz z używaniem słuchawek. Z kolei jeżeli mowa o samych pchełkach, to zintegrowane ogniwa wystarczą Wam na 4h nieprzerwanego słuchania muzyki, bądź 2,5h rozmów z bliską Wam osobą. W momencie aktywacji ANC czas ten skraca się mniej więcej o 1/3.

Nie zawsze będziecie używać słuchawek, więc aby oszczędzić baterie możecie je schować i ustawić na zegarku tryb oszczędzania. Dzięki niemu smartwatch przetrwa nawet tydzień bez potrzeby ładowania.

Czy 2w1 oznacza 2 razy drożej?

HUAWEI WATCH Buds w atrakcyjnej ofercie

Cena za Huawei Watch Buds, czyli de facto 2 produkty w 1, to 2299 zł. Nie jest to mało, ale pamiętajcie że zyskujecie 2 sparowane już i funkcjonujące nierozłącznie urządzenia.

Od dzisiaj do 28 lutego trwa oferta przedsprzedażowa. Spodoba się ona szczególnie osobom aktywnym i dbających o swoje ciało. Przy zakupie w tym okresie otrzymacie w prezencie wagę HUAWEI Scale 3. Co więcej, w ramach tej oferty macie zapewnioną usługę, dzięki której będziecie mogli dokupić za połowę ceny słuchawkę, w przypadku jej zgubienia.

Ci z Was, którzy są zarejestrowani dodatkowo mogą odebrać kupon o wartości 150 zł zniżki na HUAWEI WATCH Buds. Cena nie należy do najtańszych, ale patrząc na szereg przywilejów, warto przemyśleć tą ofertę. Tym bardziej, że trwa ona zaledwie do końca lutego.

Źródło: informacja prasowa

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez