Sony LSPX-S3 — głośnik w kształcie lampy naftowej

Sony LSPX-S3 — głośnik w kształcie lampy naftowej

Zadziwiający design Sony LSPX-S3 ma swój cel. O dziwo urządzenie ma możliwość rozświetlenia pomieszczenia, przy jednoczesnym wypełnianiu go dźwiękiem. 

Wyjątkowy głośnik Sony LSPX-S3

Reklama

Sony zaprezentowało swoją wyjątkową serię szklanych głośników w 2016 roku. Jego ostatnia wersja, czyli Sony LSPX-S2 miała premierę pod koniec 2019 roku. Teraz japoński producent prezentuje jego następcę — Sony LSPX-S3. Wyjątkowe wzornictwo przywodzące na wzór stare lampy naftowe nie jest przypadkowe. Sony zapewnia, że ​​głośnik jest w stanie wypełnić pomieszczenie dźwiękiem, dzięki opracowanej przez firmę technologii Advanced Vertical Drive, która pozwala głośnikowi wytwarzać dźwięk w zakresie 360 ​​stopni. 

Wygląd nawiązujący do lampy naftowej nie jest przypadkowy, albowiem urządzenie faktycznie świeci. Tryb świecy oferuje cztery różne tryby oświetlenia i 32 poziomy jasności, które można regulować, przesuwając czujnik dotykowy na głośniku. Do tego posiadacze dwóch takich urządzeń będą mogli parować je ze sobą. Wówczas zaczynają one funkcjonować jako lewy kanał i prawy kanał.

Reklama

Sprzęt do użytku codziennego 

Głośnik wysokotonowy w kształcie tuby ze szkła organicznego ma szerszą powierzchnię, w porównaniu do głośników o konwencjonalnej konstrukcji, które według Sony zapewniają krystalicznie czysty dźwięk przy minimalnej utracie głośności. Według producenta bateria ma wytrzymać 8 godzin ciągłej pracy. Do tego bez problemu radzi sobie z obsługą Bluetooth i NFC, aby umożliwić parowanie urządzeń w mgnieniu oka.

W obudowie znalazło się także miejsce na mikrofo, który ma służyć w trakcie wideorozmów oraz pracy zdalnej. Dzięki temu urządzenie ma być codziennym towarzyszem czy to w pracy, czy w trakcie relaksu. Cena modelu LSPX-S2 w Polsce wynosi około 2499 złotych, jednakże jego nowsza wersja ma być tańsza. Według zapowiedzi producenta urządzenie ma kosztować ok. 350 euro (około 1600 złotych). 

LSPX-S3 trafi do sprzedaży w sierpniu tego roku. Poniżej możecie zobaczyć wideo zapowiedź nowego sprzętu od Sony:

Skusilibyście się na taki oto szklany głośnik? 

Źródła: Sony, TrustedReviews

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!