Do
góry

Średnio-półkowy Pixel 3 z gniazdem miniJack!

Od premiery Google Pixel 3 minęło już trochę czasu, recenzje pokazały wady i zalety najnowszej konstrukcji zaprezentowanej przez Google podczas konferencji. Popularność jednak zaczynają zyskiwać plotki jakoby powstać miał średnio półkowy Pixel 3.


Pixel 2 64 GB Cena: https://technostrefa.com/pixel_2_64
Pixel 2 XL 128 GB Cena: https://technostrefa.com/pixel_2_xl_128


Tak naprawdę plotki zaczęły pojawiać się jeszcze przed oficjalną premierą Pixel’a 3, ale dopiero teraz można powiedzieć o nowym telefonie ze średniej półki coś więcej. Rosyjski serwis Rozetked udostępnił zdjęcia najnowszego projektu od Google. Gigant z Mountain View nie zajął jakiegokolwiek stanowiska w tej sprawie, jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że plotki okażą się prawdą. To właśnie serwis Rozetked wcześniej w tym roku podał dokładne informacje dotyczące Pixel’a 3 XL.

G1HPtW3NK5lT

Urządzenie znane pod nazwą kodową “Sargo” z zewnątrz wygląda niemal identycznie jak Pixel 3, z wyjątkiem jednego dodatkowego wejścia na górnej krawędzi telefonu. Jack , którego brak we flagowcach był pretekstem do nabycia bezprzewodowych słuchawek, prawdopodobnie nie sprawdziłby się w przypadku smartfona ze średniej półki.

Z racji tego, że konstrukcja ma być zauważalnie tańsza od modeli flagowych Google musiał obniżyć koszt niektórych komponentów. I tak szklane plecki zostały zmienione na plastikowe, a procesor Snapdargon 845 ustąpił miejsca tańszemu układowi Snapdargon 670. Tutaj pojawia się pewna niespójność gdyż według testów przeprowadzonych programem AID64 wewnątrz znajduje się Snapdragon 710. Co do reszty specyfikacji, procesor wspierany jest przez 4GB pamięci RAM, 32GB pamięci wewnętrzenj. Ekran to 5.5” matryca LCD o rozdzielczości 2220 x 1080 px.

Wewnątrz parwopodobnie nie znajdziemy dedykowanego układu graficznego jaki został zastosowany we flagowych Pixel’ach, przekłada się to na brak pewnych funkcji fotograficznych takich jak Super Res Zoom, jednakże są to jedynie domniemane informacje.

Ijzn6TvJCgBP

Będąc w temacie kamery, z przodu został zamontowany sensor o rozdzielczości 8Mpix, natomiast z tyłu jest to 12Mpix. Bateria, która znalazła się wewnątrz ma pojemność 2915mAh.


Pixel 2 64 GB Cena:https://technostrefa.com/pixel_2_64
Pixel 2 XL 128 GB Cena: https://technostrefa.com/pixel_2_xl_128


Przewidywana cena Pixel’a 3 będzie wynosić gdzieś pomiędzy 400-500$, czyli poniżej 2000 zł. Jednakże Google będzie musiało się postarać by móc stanąć w szranki z takimi telefonami jak między innymi OnePlus 6T, które zapewniają wydajność flagowców w cenie smartfona ze średniej półki.

Źródła:

  1. The Nextweb
  2. Engadget

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!