Startuje Akcja Edukacja | Wielkie promocje od Huawei

Startuje Akcja Edukacja | Wielkie promocje od Huawei

W oficjalnym sklepie Huawei właśnie wystartowała „Akcja Edukacja”. Jest to zbiór ciekawych promocji na sprzęty, które mogą przydać się Wam lub waszym dzieciom w trakcie roku szkolnego.

Wśród produktów objętych promocją znalazły się wybrane smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki i opaski sportowe marki w atrakcyjnych cenach i zestawach. Osoby, które na starcie roku szkolnego szukają wydajnego laptopa, mogą kupić Huawei MateBook D 15 w rekomendowanej cenie 2499 zł, a na poszukujących niezawodnego smartfona czeka flagowy model Huawei Mate 30 Pro za 2299 zł.

Reklama

W „Akcja Edukacja” znaleźć można wiele urządzeń z różnych kategorii produktowych marki Huawei, a czas trwania oferty może różnić się w zależności od produktu. Wszystkie produkty oraz szczegóły oferty znajdują się na oficjalnej stronie.

➡Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Oprócz Huawei Mate 30 Pro, znajduje się również Huawei Nova 5T w rekomendowanej cenie 1199 zł. Test tego smartfona możecie znaleźć na naszej stronie. W segmencie smartfonów znalazł się także Huawei P30 lite w wersji 256 GB pamięci za 999 zł. Natomiast Huawei P40 lite 5G można kupić w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 3i w rekomendowanej cenie 1799 zł. Wszystkie te smartfony dostępne są do 13 września.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Huawei Nova 5T | Świetny smartfon za cenę średniaka?

Huawei Nova 5T to smartfon, który swoją premierę miał w bardzo trudnym dla producenta okresie. Nie ze względu na problemy z obecnymi urządzeniami czy słabą sprzedaż, a napięte stosunki między Chinami a USA. Dziś jednak nie o politycznych rozgrywkach, a o możliwościach tego bardzo interesującego smartfona, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Czytaj artykuł

„Akcja Edukacja” daje również okazję zakupu wydajnych laptopów z serii D – Huawei MateBook D 14 można kupić w rekomendowanej cenie 2599 zł, a MateBook D 15 – 2499 zł. W ofercie można znaleźć też Huawei MateBook 13 2020 za 4999 zł oraz Huawei MateBook X Pro 2019 w cenie 3799 zł.

Dodatkowo, osoby, które do 13 września kupią na huawei.pl jeden z laptopów – Huawei MateBook X Pro 2020 lub Huawei MateBook 13 2020 – otrzymają unikalną koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego. Ta oferta dotyczy też jednego ze smartfonów – Huawei P40 Pro+. Liczba koszulek jest ograniczona.

W ofercie znajduje się też bogaty wybór smartwatchy, słuchawek i opasek sportowych. Huawei Watch GT 2 (42 mm) jest dostępny za 799 zł, najnowszy smartwatch Huawei Watch GT 2e za 599 zł, natomiast Huawei Watch GT – w cenie 499 zł. W skład oferty wchodzi również opaska sportowa Huawei Band 4, którą można teraz kupić za 129 zł. Smartwatche i opaski w nowych cenach dostępne są do 27 września.

➡Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Ofertę dopełniają bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3, które do 27 września można kupić za 549 zł, a najnowsze FreeBuds 3i dostępne są w atrakcyjnej cenie – 399 zł.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!