Do
góry

Surface Laptop Go już w Polsce!

Laptopy z rodziny Surface, a konkretniej Surface Laptop Go właśnie trafiły na polskie półki sklepowe. Czy warto się nimi zainteresować?

Na początku października informowaliśmy Was o premierze najnowszych urządzeń z rodziny Sufrace. Właśnie wtedy zadebiutował Surface Laptop Go, ale także Surface Pro X. O ile na premierę tego drugiego będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, to przedsprzedaż modelu Go właśnie ruszyła.

Urządzenia z serii Surface wyróżniają się na tle klasycznych notebooków czy też ultrabooków przede wszystkim optymalizacją. Te urządzenia są jak smartfony Pixel dla Google. Niby to wciąż system zainstalowany na milionach innych urządzeń, a jednak w przypadku tych dedykowanych działa po prostu lepiej.

Surface Laptop Go

Jakiś czas temu mieliśmy okazję sprawdzić, na co stać komputery z rodziny Surface. Mieliśmy wtedy do czynienia z modelem Laptop 3. Nie jest to, co prawda ten sam model, jednak między nimi nie ma aż tak dużej różnicy. Obydwa modele reprezentują wysoką jakość wykonania i dbałość o najmniejsze szczegóły.

Laptopy Surface mają swoich fanów także w Polsce, a najnowszy model, który dodatkowo jest przystępny cenowo z pewnością ucieszy wiele osób. Obecnie dostępne są jedynie dwie wersje, obydwie z pamięcią operacyjną wynoszącą 8GB. Do wyboru macie natomiast dwa warianty przestrzeni dyskowej 128GB oraz 256GB. Jednak warto mieć na uwadze, że już od jakiegoś czasu urządzenia z serii Surface Laptop umożliwiają wymianę dysku we własnym zakresie.

Surface Laptop Go

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!