Sylwester 2023

Sylwester 2023. Gdzie w internecie obejrzeć transmisje z telewizyjnych imprez?

Dla wielu ludzi Sylwester nie istnieje bez noworocznych imprez transmitowanych w telewizji, ale co, jeśli ktoś chce obejrzeć je w internecie, a nie standardowo? Jest na to rozwiązanie! Jak obejrzeć transmisje sylwestrowych imprez online?

Awatar Kamil Malczyk

Już za kilka godzin oficjalnie pożegnamy stary, 2023 rok i wejdziemy w nowy, w którym czeka na nas masa nowych niespodzianek!

Choć nie ma najlepszej recepty na spędzenie Sylwestra, to wielu ludzi decyduje się na oglądanie sylwestrowych imprez w telewizji. Co zrobić, jeśli chcemy obejrzeć transmisję online, a nie w standardowy sposób?

Sylwester – co człowiek, to tradycja

Sylwester i Nowy Rok to jedne z tych regularnych świąt, które można przeżyć na naprawdę wiele, bardzo różnorodnych sposobów. Można byłoby nawet stwierdzić, że co człowiek, to inna tradycja, która towarzyszy przy „wchodzeniu” w Nowy Rok!

Sylwester 2023 - pokazy fajerwerków
źródło: WanderOn

Jedni bawią się w klubach i innych lokalach, drudzy przeżywają te chwile w gronie swoich najbliższych – rodziny lub znajomych, a jeszcze inni chcą być wtedy sami. Niezależnie od tego, do której grupy należycie, jedną z „dodatkowych” atrakcji mogą być telewizyjne imprezy noworoczne, organizowane co rok przez popularne stacje.

Sylwester 2023 na świecie
źródło: Good Housekeeping

Czasami jednak bywa tak, że jesteśmy akurat w miejscu, w którym nie ma telewizora albo nasze urządzenie po prostu odmówiło posłuszeństwa. Co zrobić, aby i tak mieć dostęp do transmisji z noworocznych imprez? Wystarczy skorzystać z internetu, bo tam również – zgodnie z noworoczną tradycją – można obejrzeć te wydarzenia!

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Gdzie jest Święty Mikołaj? Flightradar24 już to wie!

Flightradar24 to serwis internetowy służący do sprawdzania lokalizacji statków powietrznych na mapie w czasie rzeczywistym. Aktualnie na ich stronie i w aplikacji mobilnej możemy sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się… Święty Mikołaj!

Czytaj artykuł

Sylwester z Dwójką – gdzie, kiedy?

Jedną z najpopularniejszych masowych imprez noworocznych jest „Sylwester z Dwójką”, czyli coroczne wydarzenie organizowane przez Telewizję Polską. Nikogo nie powinna też dziwić lokalizacja – zimowa stolica Polski, czyli Zakopane!

Sylwester z TVP2 online
źródło: TVP VOD

Jak czytamy na stronie TVP VOD, na imprezie nie zabraknie popularnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W Zakopanem zameldują się między innymi Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Roxie Węgiel, czy Sławomir!

Sylwester z Dwójką 2022 (źródło: Gov)

Oficjalna transmisja telewizyjna startuje już o 19:50 niezmiennie na kanale TVP2, zaś w internecie można śledzić imprezę na platformach: TVP VOD oraz WP Pilot.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Chcesz ozdobić lampkami auto? Lepiej tego nie rób!

Ci z Was którzy wczuwają się w świąteczny klimat, mogą zechcieć nie tylko udekorować swoja choinkę, ale również samochód. Niewątpliwe taki pojazd będzie się wyróżniał, jednak może to mieć nieprzyjemne konsekwencje.

Czytaj artykuł

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu – gdzie, kiedy?

Równie popularna jest „Sylwestrowa Moc Przebojów” od Telewizji Polsat, której również nie zabraknie w tym roku. W tym roku noworoczna impreza odbywa się w Parku Śląskim w Chorzowie!

Sylwester z Polsatem online
źródło: Polsat

Jak informuje portal Polsat News, na chorzowskiej scenie również zobaczymy wiele najwyższej klasy gwiazd! Mowa między innymi o takich artystach jak Denzel, zespół Boys i Lady Pank, Doda, Dawid Kwiatkowski czy Smolasty.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 (źródło: Polsat Box Go)

Telewizyjna transmisja wystartuje już o 20:00 na kanale Polsatu. W internecie będzie można bawić się dzięki aplikacji Polsat GO i za pośrednictwem WP Pilot.

Oglądacie telewizyjne imprezy sylwestrowe? Życzymy Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku – dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń!

ŹRÓDŁO: TVP VOD, Polsat News, TimeOut

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez