Szwedzkie brzmienie i skandynawski design? Na rynek wchodzą słuchawki Sudio

Czy da się stworzyć słuchawki, które brzmią dobrze, są stylowe i minimalistyczne oraz ekologiczne, a na dodatek są w przystępnej cenie? Firma Sudio udowadnia, że tak! Jeszcze w tym miesiącu ma nastąpić debiut ich produktów na polskim rynku.

Awatar Marta Urbaniak

Nowa marka ma zawitać na polskim rynku jeszcze w marcu. „Sudio” specjalizuj się w słuchawkach i głośnikach.

Przy projektowaniu połączono skandynawski minimalizm i szwedzkie brzmienie, aby stworzyć wyjątkowe produkty.

Ich oferta sprzedażowa ma zawierać standardowe słuchawki bezprzewodowe i model wyposażony w przewodnictwo kostne.

Produkty Sudio

Marka Sudio, istniejąca już od 2012 roku, stworzyła słuchawki, które są naprawdę ciekawe. Minimalistyczny design, klasyczne oraz stonowane kolory to nie wszystko! Konstrukcje słuchawek sprawiają, że są trwałe i funkcjonalne, tak abyście mogli używać tych produktów każdego dnia.

źródło grafiki Sudio

Firma Sudio oferuje przede wszystkim słuchawki i głośniki, jednak nie zabrakło również takich akcesoriów jak etui, stacje ładujące czy bezprzewodowe adaptery. Wszystko zaprojektowane w myśl prostoty i ekologicznego nastawienia. Od tego roku produkty są wykonane z tworzyw sztucznych, pochodzących z recyklingu, zaś opakowania zawierają mniej plastiku. Cel jest prosty – dać drugie życie materiałom i zadbać o środowisko.

Szczypta technologii

Produkty powinny być na odpowiednim poziomie, dlatego też na pokładzie niektórych modeli znajdziecie kodek AAC, technologia łączności Bluetooth z wieloma urządzeniami (5.3), hybrydowe ANC oraz ładowanie bezprzewodowe oraz po kablu USB-C. Dobra izolacja akustyczna i ANC pozwalają wybrzmieć muzyce, nadać jej wyrazistości i głębi.

źródło grafiki Sudio

Innowacyjnym rozwiązaniem okazało się w pewnym momencie przewodnictwo kostne i w tę stronę również poszło Sudio. Takie rozwiązanie sprawdzi się sportowcom, w tym szczególnie biegaczom, osobom poruszającym się jednośladowymi pojazdami czy zwykłym mieszkańcom miast, którzy cenią sobie świadomość swojego otoczenia. Ich zaletą pomimo otwartej formy jest słyszalność muzyki tylko dla odbiorcy, nawet przy ustawionym wysokim poziomie głośności.

Bezprzewodowe pchełki, te z gumkami, jak i bez, słuchawki z przewodnictwem kostnym i nauszne… Możecie wybrać co bardziej Wam odpowiada.

Nie tylko słuchawki, głośniki też

Dobrą opcją są również małe głośniki, które posłużą za centrum rozrywki dla większego grona osób. Małe przenośne konstrukcjeodporne na zanurzenie w wodzie na głębokość 1 metra przez 30 minut, dzięki stopniu ochrony IPX7. Uniwersalny i prosty design przypadnie do gustu wielu osobom.

źródło grafiki Sudio

Czas działania będzie inny w zależności od produktu, głośnik Sudio F2 zapewni Wam do 15 godzin słuchania ulubionych utworów. Co ciekawe macie dostępną opcję podpięcia słuchawek pod port jack 3,5 mm. Głośnik połączycie nawet z 100 urządzeń, aby stworzyć system dźwiękowy.

Oferta Sudio

Na tę chwilę firma Sudio w swoim portfolio ma 5 modeli słuchawek dousznych i dokanałowych w kilku wariantach kolorystycznych, serie słuchawek bezprzewodowych z przewodzeniem kostnym i dwa modele głośników.

źródło grafiki Sudio

Podstawowe modele będą kosztować zaledwie 189 zł, podczas gdy flagowy model Sudio E3 z hybrydowym ANC będzie dostępny w cenie 549 zł.

Źródło: informacja prasowa
Źródło miniaturki: Sudio

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez