Do
góry

Szybka promocja – Huawei z rabatami do 67%!

O godzinie 9:00 rozpocznie się kolejny Okazjo wtorek, czyli cotygodniowa promocja w oficjalnym sklepie Huawei. Przeceny będą sięgać nawet 67%!

OkazjoWtorki wystartowały już jakiś czas temu. Wielokrotnie mogliście tam kupić urządzenia tej firmy w super okazyjnych cenach. Niekiedy zdarzały się przeceny nawet do 90% na słuchawki czy laptopy. I tym razem okazje z pewnością będą warte Waszej uwagi. Tylko dziś, o godzinie 9:00 rozpocznie się akcja promocyjna. W kilkugodzinnych odstępach będziecie mogli zakupić produkty w obniżonych cenach.

promocja huawei
  • FreeBuds 3 – 199 zł (normalnie 649 zł)
  • Watch GT 2e – 449 zł (normalnie 599 zł)
  • Sound X – 899 zł (normalnie 1099 zł)

Każdy z wyżej wymienionych produktów będzie dostępny w okazyjnej cenie w ograniczonej liczbie zaledwie 40 sztuk. Dlatego jeżeli planowaliście od dłuższego czasu kupić któryś z nich, to nie ma co zwlekać. Natomiast sama promocja potrwa oficjalnie do godziny 19:00. Oczywiście dostępna jest ona jedynie na stronie Huawei.pl.

Huawei FreeBuds 3

Słuchawki zostały wykonane w konstrukcji pół-otwartej. Swoim kształtem nawiązują do klasycznych słuchawek dousznych. Pomimo tego, że jest to konstrukcja nieodcinająca w pełni od otoczenia, to na pokładzie znalazło się ANC, które działa zaskakująco dobrze. Nie jest to może poziom słuchawek zamkniętych, ale i tak będziecie zadowoleni na przykład w tramwaju czy pociągu.

Słuchawki FreeBuds 3
promocja huawei

W zestawie ze słuchawkami otrzymujecie etui ładujące. Na baterii FreeBuds 3 mogą pracować do 4 godzin, a z dedykowanym pudełkiem ten czas wydłuża się do 20. Warto jeszcze zaznaczyć, że ten model łączy się z Waszym smartfonem już po otworzeniu etui. Dzięki temu słuchanie muzyki czy oglądanie filmów jest jeszcze przyjemniejsze.

Huawei Watch GT 2e

Jest to jeden z bardziej rozpoznawalnych zegarków od Huawei, który skierowany został do osób aktywnych. Łączy w sobie dynamiczny design, który nie powinien utrudniać treningu, ale wciąż prezentuje się doskonale na nadgarstku. Jeżeli znacie urządzenia Huawei to wiecie, że ich smartwatche są jednymi z najdłuższej działających na pojedynczym ładowaniu.

Huawei Watch GT 2e nie jest tutaj wyjątkiem. Pojedyncze naładowanie do 100% wystarczy na działanie przez maksymalnie dwa tygodnie. Oczywiście jak na smart zegarek sportowy przystało, ten model ma na swoim pokładzie pulsometr, żyroskop, barometr czy kompas. Z takim zestawem sensorów zmierzy także nasycenie krwi tlenem, jakość snu czy nawet poziom stresu.

Huawei Sound X

Ostatnim produktem, który trafił do promocji jest stacjonarny głośnik Sound X. Ten model zaskoczył nas niezwykle pozytywnie w trakcie testów. W doskonale wykonanej obudowie z lakierowanego tworzywa i tkaniny schowano aż 8 głośników. Dolna część to 6 przetworników wysoko-średnio tonowych ustawionych w taki sposób, by grały dookoła głośnika.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Huawei Sound X – mocarny w stylowym opakowaniu

Podboje marki Huawei na rynku audio nigdy nie należały do specjalnie spektakularnych. W swojej ofercie mają oni głównie słuchawki TWS oraz jeden głośnik bezprzewodowy. Teraz do tego grona dołączyła prawdziwa perełka w postaci modelu Huawei Sound X.

Czytaj artykuł

Natomiast górny element to dwa głośniki niskotonowe wykonane w technologii Push-Push. System, który powstał we współpracy z marką Devialet – jedną z legend branży Audio sprawia, że doskonałej jakości niskie tony wydobywają się z tego głośnika i jednocześnie niwelują dodatkowe wibracje.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!