Do
góry

Tak będzie wyglądać Huawei P40 | Czy konkurencja ma się czego bać?

Producenci smartfonów, zwłaszcza flagowych modeli kładą ogromny nacisk na design swoich nowych urządzeń. W końcu to on przyciąga wzrok potencjalnych kupujących. Ponadto wysoko postawiona poprzeczka przez konkurencję zobowiązuje. 

W sieci pojawiło się właśnie najnowsze zdjęcie, które rzekomo przedstawia nadchodzącego flagowca od Huawei. Seria P40, która wciąż nie miała swojej premiery budzi całkiem spore zainteresowanie pomimo już zapowiedzianego braku wsparcia dla usług Google. Jednak pomimo tego Chińczycy nie zdecydowali się na zwolnienie tempa i nadchodzące modele Huawei P40 mogą być najładniejszymi smartfonami na rynku. 

Wszystko to za sprawą ekranu, który w tych modelach ma być zawinięty na każdej krawędzi. Już kilka miesięcy temu w internecie krążyły plotki o takim rozwiązaniu, jednak dopiero teraz możemy zobaczyć takie rozwiązanie w pełnej okazałości, a co najważniejsze w pełni działające. Zawinięty ekran po raz pierwszy zaprezentował Samsung przy okazji modeli Edge z serii Galaxy S. Huawei przy okazji premiery nowego Mate 30 Pro wnisł jednak tę technologię na zupełnie nowy poziom. Boczne rami w tym modelu były właściwie niewidoczne jeżeli na telefon patrzyło się od frontu. 

➡ Huawei Mate 30 Pro

➡ Huawei P30 Pro w niskiej cenie

➡ Huawei P30 Najtaniej!

Teraz czas przyszedł na pozbycie się ramki górnej oraz dolnej. Wcześniej przed premierą pojawiły się informacje jakoby ekran miał być zawinięty na każdej krawędzi w taki sam sposób. Jedynymi widocznymi elementami obudowy od frontu miałby wzmocnione rogi smartfona. Na zdjęciu, które wyciekło do sieci nie ma po takim rozwiązaniu ani śladu, jednak górna i dolna ramka to prawdziwy rekord. 

Jeżeli fotografia okaże się prawdą, to standardy bezramkowych smartfonów właśnie poszybowały w górę o kolejny rząd wielkości. Już przy okazji modelu Mate 30 Pro konkurencja wypadała dość blado pod względem designu, seria P40 bez wątpienia może kontynuować tę tradycję. Czy będą jednak mieli swoimi działaniami znaczący wpływ na globalny rynek czas pokaże. 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat właśnie serii P40, koniecznie zobaczcie film poniżej gdzie zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje i plotki dotyczące tych smartfonów. Premiera odbędzie się najpewniej już w marcu tego roku, nie ma jednak oficjalnych informacji czy właśnie wtedy będzie też premiera w Polsce. 

➡ Huawei Mate 30 Pro

➡ Huawei P30 Pro w niskiej cenie

➡ Huawei P30 Najtaniej!

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!