TCL MOVEAUDIO – seria dobrych słuchawek

TCL MOVEAUDIO – seria dobrych słuchawek

Czy słuchawki z serii TCL MOVEAUDIO oferują coś więcej niż niską cenę? W tym zestawieniu postaramy się przedstawić najważniejsze cechy poszczególnych modeli bezprzewodowych słuchawek od TCL (S108, S150, S180, S200, S600).

MOVEAUDIO to seria bezprzewodowych słuchawek chińskiej firmy TCL. Produkty z tej linii prezentowane są jako idealna propozycja dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, ale polubią je również osoby spędzające całe dnie w biurze. Na liście spod szyldu MOVEAUDIO znajdziemy zarówno słuchawki douszne, jak i modele dokanałowe, w różnych przedziałach cenowych.

Reklama

Najtańsza propozycja z serii TCL MOVEAUDIO – TCL S108

TCL MOVEAUDIO S108

Zestawienie otwiera najtańsza propozycja, czyli dokanałowe słuchawki bezprzewodowe TCL S108. Za bardziej wyraźny i czystszy dźwięk o wysokiej jakości odpowiada wyposażony filtr dźwięku ENC. TCL S108 oferują pasmo przenoszenia dźwięku na poziomie od 20 do 20 000 Hz.

Na jednym ładowaniu wytrzymują do 6 godzin, ale etui ładujące pozwala na wydłużenie tego czasu nawet do 20 godzin! Słuchawki dostępne są jedynie w kolorze białym, a za odporność na pot i ochlapanie odpowiada certyfikat IP54. Warto również wspomnieć, że za ten model przyjdzie nam zapłacić jedynie 99,99 zł!

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić? Ranking 2024

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS są właściwie obowiązkowym dodatkiem dla każdego posiadacza smartfona. Ale jakie słuchawki bezprzewodowe kupić i na co zwrócić uwagę? 

Czytaj artykuł

Najtańsze słuchawki douszne – TCL S150

Na kolejnym miejscu w rodzinie TCL MOVEAUDIO znalazł się model S150, czyli przystępne cenowo słuchawki douszne. Te nie odcinają użytkownika zupełnie od dźwięków otoczenia, co dla niektórych może być idealnym rozwiązaniem. Model S150 zapewnia bardzo wyraźny i czysty dźwięk, za co odpowiadają między innymi 13-milimetrowe głośniki. Według TCL model ten może spodobać się przede wszystkim miłośnikom gier i filmów, bowiem mamy tutaj do czynienia z latencją na poziomie 120 ms.

TCL S150

Poprawiona został również jakość dźwięku HD, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się o problemy ze zrozumieniem naszego rozmówcy. Podobnie jak S108, model S150 wraz z etui może działać nawet do 20 godzin. Dodatkowym aspektem bezpieczeństwa jest oczywiście certyfikat IPX4, który „ochroni” słuchawki przed kurzem i wodą. Słuchawki TCL MOVEAUDIO S150 również dostępne są jedynie w białej wersji kolorystycznej i przyjdzie nam za nie zapłacić 129,99 zł.

Pierwszy model z ANC – TCL S180

TCL S180 to pierwsze słuchawki bezprzewodowe z serii MOVEAUDIO, w których znalazła się aktywna redukcja szumów. Nowością przychodzącą wraz z tym modelem jest również tryb transparentny, pozwalający słyszeć dźwięki otoczenia bez wyciągania słuchawek z uszu. Oprócz wcześniej wspomnianych udogodnień, model TCL S180 to również dłuższy czas pracy. W tym przypadku słuchawki wraz z etui ładującym mogą nam towarzyszyć nawet przez 36 godzin!

TCL S180

Ich kolejną zaletą jest fakt, iż są one wodoodporne, więc podczas korzystania z nich żaden deszcz nie jest nam straszny. W dokanałowych słuchawkach spotykamy się również z jeszcze lepszą jakością dźwięku oraz funkcją True Wireless. Wraz z nowymi funkcjami modelu S180, oprócz białych słuchawek, dostajemy również możliwość wyboru czarnego zestawu, a to wszystko w cenie 199 złotych!  

Słuchawki, które rozpoznają, kiedy wyciągasz je z uszu – TCL S200

TCL MOVEAUDIO S200 to kolejne douszne słuchawki, które oferują wysokiej jakości, dynamiczny dźwięk. Model S200 to przede wszystkim pojemna bateria, niska latencja na poziomie 120 ms i możliwość wykrywania inteligentnych urządzeń do noszenia.

TCL audio S200

Wraz z etui ładującym będziemy mogli z nich korzystać łącznie przez około 23 godziny. Słuchawki te obsługują również sterowanie głosowe, a szybkie łączenie umożliwia nam usługa Google Fast Pair 2.0. Warto również wspomnieć, że TCL S200 wykryją moment wyjęcia z uszu i automatycznie zatrzymają graną muzykę. Na polskim rynku są one dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych (białe, czarne) i musimy za nie zapłacić 249 złotych.

Reklama

Produkt dla koneserów dźwięku TCL MOVEAUDIO – TCL S600

Całe zestawienie bezprzewodowych słuchawek od chińskiego TCL zamyka nam hi-endowy model TCL MOVEAUDIO S600. Patrząc na specyfikację TCL 3600 nietrudno nie zgodzić się z chińską firmą, która określa ten model jako „prawdziwie bezprzewodowe słuchawki”. Są one wyposażone zarówno w ENC, jak i ANC, a wygodniejszą obsługę głosową mają zapewnić nam asystenci Google i Siri. Jakby to wszystko nam nie wystarczało, to producent oddaje do naszej dyspozycji dedykowaną aplikację TCL.

Bateria w słuchawkach pozwala nam na korzystanie z nich przez 8 godzin, a dzięki etui czas ten wydłuża się aż 4-krotnie (do 32 godzin)! Mimo tego, że aspekty wizualne to oczywiście kwestia indywidualnych upodobań, to trzeba przyznać, że w kontekście designu firma TCL wykonała kawał dobrej roboty.

Efektem tego są bardzo dobrze wykonane słuchawki, które możemy nabyć w kolorze eleganckiej czerni. Duży przeskok jakościowy względem modelu S200 widać również w kontekście ceny, bowiem TCL S600 dostępne są w cenie 499 złotych!  

ŹRÓDŁO: informacja prasowa TCL

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!