TXL X955

TCL zaprezentowało najlepsze telewizory na świecie?! Prezentacja modelu TCL X955

Chiński producent TCL co i rusz wprowadza kolejne innowacje w zakresie inteligentnych telewizorów. Podobnie jest w przypadku nowych modeli, w tym przede wszystkim TCL X955, który „na nowo definiuje pojęcie domowej rozrywki”!

TCL to chiński producent znany z produkcji wysokojakościowych sprzętów elektroniki użytkowej, jak i innowacyjnych telewizorów.

Do jego portfolio trafiły właśnie kolejne telewizory premium, w tym przede wszystkim flagowy model TCL X955.

TCL X955 – istny flagowiec wśród telewizorów

W ramach wczorajszego wydarzenia pełnego światowych premier, TCL zaprezentowało również kolejne telewizory premium, które zaskakują jakością wykonania, a także oferowanymi funkcjami i możliwościami.

TCL X955

Na czele całego zestawienia widnieje model TCL X955, czyli prawdziwy flagowiec wśród telewizorów. Oferuje on ponad 5000 stref lokalnego wygaszania, a także szczytową jasność na poziomie 5000 nitów, które w – połączeniu z poziomem szczegółowości i wyrazistości – zapewniają niezapomniane wrażenia.

TCL X955

We wspomnianym modelu wykorzystano technologię QLED, która „umożliwia generowanie ponad miliarda kolorów”. Za wydajność flagowca odpowiada procesor AiPQ 3.0 we współpracy z autorskimi algorytmami sztucznej inteligencji. TCL X955 został odznaczony certyfikatem TUV Rheinland za realistyczne wrażenia wizualne.

Co jeszcze oferuje nowy telewizor TCL?

Oprócz wspomnianych wcześniej rozwiązań, które zapewniają jakość obrazu na jak najwyższym poziomie, TCL zadbało również o inne elementy i technologie, dzięki którym model TCL X955 może śmiało walczyć o miano króla telewizorów.

Telewizor oferuje również „kinową wydajność audio i piękny design”, maksymalnie 160 W mocy zestawu audio od renomowanej firmy Onkyo, czy nawet obsługę Dolby Atmos. Wszystko to znalazło się w smukłej obudowie z ekranem bez ramki, dzięki czemu modelowi TCL X955 nie można odmówić także najwyższej klasy stylu.

Na co zwracacie szczególną uwagę podczas wyboru nowego telewizora? Czy według Was flagowe urządzenie od TCL zasługuje na miano króla telewizorów?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa TCL

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!