Do
góry
testuj-czytnik-przez-21-dni-—-kopia

Testuj czytnik książek inkBOOK przez 21 dni! | Pokochaj go albo zwróć!

Polski producent czytników książek elektronicznych inkBOOK, firma Arta Tech, wprowadziła właśnie nową promocję dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z czytnikami inkBOOK…, ale wolałyby dogłębnie sprawdzić ich możliwości, zanim zdecydują się na zakup. Całość jest bajecznie prosta.

Od teraz klienci mogą zamówić wybrane urządzenie na stronie producenta, przetestować je w ciągu 3 tygodni, a jeśli czytnik nie spełni ich oczekiwań – bez konsekwencji odesłać go i otrzymać zwrot zapłaconej kwoty.

Wiele osób uważa, że czytanie książek ma sens wyłącznie w wersji papierowej, bo do pełnej przyjemności potrzebny jest im dotyk papieru i zapach farby drukarskiej. Faktem jest jednak, że znaczna część z tych osób tak naprawdę nigdy nie miała okazji odpowiednio długo korzystać z nowoczesnego czytnika książek elektronicznych i poznać wszystkich jego zalet oraz możliwości. Urządzenia te cieszą się ostatnio coraz większą popularnością – szczególnie w obliczu trwających ograniczeń w przemieszczaniu się, kiedy ze względu na zagrożenie korona wirusem coraz chętniej wypożyczamy i kupujemy książki właśnie w wersji elektronicznej.

➡ Sprawdź informacje o promocji

🛒 Sprawdź inne czytniki inkBook

↪ Najnowsze tytuły na czytniki

„Najważniejszą przyczyną sukcesu e-czytelnictwa jest jednak jego praktyczność – czytnik mieści ogromną ilość tytułów, a waży i mierzy mniej niż niewielkich rozmiarów wolumin – mówi Paweł Horbaczewski, właściciel marki inkBOOK. – Czytelnicy doceniają dostęp do całej biblioteki w każdej sytuacji oraz możliwość wygodnego czytania niezależnie od warunków zewnętrznych (dzięki podświetleniu ekranu). Czytnik to doskonały gadżet dla fanów nowych technologii i moli książkowych, ale też świetne uzupełnienie wyposażenia wszystkich, którzy w normalnych okolicznościach często podróżują. 

Czytniki inkBOOk objęte są 3-letnią gwarancją, a dzięki wykorzystaniu technologii e-ink wyświetlacz przypomina kartkę papieru. Nie świeci, ani nie odświeża się nieustannie – a co za tym idzie, nie obciąża wzroku emitowanym światłem i migotaniem, nie męczy, więc i nie nadwyręża oczu. System doświetlenia o regulowanej barwie (w modelach inkBOOKu Prime HD i Lumos) pozwala na dostosowanie jasności i kolorystyki ekranu do własnych preferencji. Dzięki bardzo niskiemu poborowi energii umożliwia korzystanie z urządzenia nawet do kilku tygodni na jednym ładowaniu baterii. 

Dodatkowe korzyści, jakie płyną z posiadania czytnika, to bezpłatny dostęp do księgozbioru Cyfrowej Biblioteki Narodowej POLONA, która jest jedną z największych bibliotek cyfrowych w Europie i udostępnia ok. 3 milionów obiektów cyfrowych: książek, czasopism, starodruków, map, grafik itp. oraz do projektu „Wolne Lektury” – zainicjowanego przez fundację Nowoczesna Polska, gdzie w ramach inicjatywy mamy dostęp do ponad 5,5 tysiąca utworów, w tym lektur szkolnych. Książki zostały odpowiednio opracowane, opatrzone przypisami i zapisane w kilku najpopularniejszych formatach – HTML, TXT, PDF, EPUB, MOBI, FB2. Co ważne, otwarty system operacyjny urządzeń inkBOOK użytkownikowi daje swobodę wyboru aplikacji i źródeł ebooków (usługi abonamentowe Empik Go, Publio, Legimi i inne) i jest przystosowany do potrzeb polskiego czytelnika.

Wybierz wygodniejszą formę przechowywania i ułatwiony dostęp do ulubionej literatury, czyli książkę w postaci cyfrowej na czytniku inkBOOK. Testuj urządzenie w domowych pieleszach przez 3 tygodnie, a jeśli nie spełni Twoich oczekiwań – zwróć bez żadnych konsekwencji.  Więcej informacji na stronie poniżej.

➡ Sprawdź informacje o promocji

🛒 Sprawdź inne czytniki inkBook

↪ Najnowsze tytuły na czytniki

Dodajmy, że kupując czytnik przez stronę www.inkbook.pl do końca kwietnia możecie też skorzystać z kodu zniżkowego na model Prime HD – prime449, dzięki któremu kupicie urządzenie o 120 zł taniej z gwarancją darmowej dostawy. Jeżeli interesuje was właśnie ten czytnik, to jakiś czas temu na naszej stronie pojawił się jego test. Możecie go przeczytać klikając tutaj – inkBook Prime HD – najlepszy przyjaciel każdego książkoholika!

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!