Tinder SELECT

Tinder Select dostępny dla wszystkich, czyli jak marnować 2000 zł miesięcznie

Pod koniec września Tinder ogłosił premierę nowej subskrypcji „Select”, przeznaczonej dla „wyjątkowego grona”. Nie minęły nawet 3 miesiące, a pakiet za $500 miesięcznie (ok. 2000 zł) jest już powszechnie dostępny. Co dostajemy w tej cenie?

Awatar Kamil Malczyk

Pod koniec września do Tindera dodano subskrypcję Select, czyli ekskluzywny pakiet, do którego dostęp otrzymała jedynie garstka użytkowników.

Nie musieliśmy jednak czekać zbyt długo, aby nowa subskrypcja trafiła do aplikacji wszystkich użytkowników. Jakby tego było mało, pakiet ten kosztuje $500/msc (ok. 2000 zł) i oferuje… naprawdę niewiele.

Tinder SELECT – pakiet dla wybrańców

Pod koniec września tego roku, przedstawiciele popularnej aplikacji randkowej ogłosili dodanie kolejnej subskrypcji do już bogatej oferty. Chodzi o Tinder SELECT, czyli – według marki – „ekskluzywnym członkostwie, które zapewnia Ci dostęp do wszystkich najlepszych funkcji Tindera”.

Tinder SELECT
źródło: Cybernews

Skąd w ogóle wzięło się określenie tego abonamentu „ekskluzywnym”? A stąd, że przy ogłoszeniu informowano, że z tego konkretnego planu będzie mogło skorzystać bardzo wąskie grono zainteresowanych. Mówiono wtedy konkretniej o zaledwie 1% „wyjątkowo aktywnych” użytkowników z całej społeczności.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Tinder wprowadza tryb incognito. Zdrady będą jeszcze łatwiejsze?

Tinder ogłosił wprowadzenie trybu incognito, który pozwoli decydować Wam, komu będzie wyświetlał się Wasz profil. Dzięki temu nie będziecie musieli się bać, że traficie na kogoś znajomego. Jest jednak jeden haczyk, bo nic nie jest za darmo!

Czytaj artykuł

Co dostajemy za 2000 zł miesięcznie?

Tak, to nie żart. Za możliwość korzystania z abonamentu „SELECT”, użytkownicy muszą płacić niemal 2000 zł / msc ($500). Jakie więc pozycje znajdziemy na liście wyjątkowych benefitów, które powinny nam przysługiwać po takim wydatku?

Tinder SELECT - ogromny wydatek i mało korzyści
źródło: UX Design

Wspomniana subskrypcja ma sprawić, że Wasz profil będzie bardziej widoczny dla „najbardziej poszukiwanych” użytkowników, a także nie będzie on zablurowany na karcie „Lubią Cię” u osób bez subskrypcji Gold/Platinium.

„Ekskluzywni” subskrybenci mogą także dwa razy w tygodniu wysyłać bezpośrednie wiadomości do osób, z którymi nie są połączeni w pary (o ile druga osoba tego nie zablokuje). Uprzedzając ewentualne pytania – tak, z takiego przywileju mogą korzystać subskrybenci Platinium za $29,99 miesięcznie (ok. 120 zł).

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Tinder będzie piętnować przestępców seksualnych!

Tinder umożliwi sprawdzanie przeszłości kryminalnej potencjalnych partnerów, ale czy taka “nowość” zostanie udostępniona także w Polsce?

Czytaj artykuł

Początkowy plan jednak nie wypalił

Wiele wskazuje na to, że wymienione przez nas przywileje, wczesny dostęp do nowych funkcji, czy wyjątkowy „status SELECT” nie wystarczyły, aby zainteresować odpowiednio szerokie grono potencjalnych odbiorców.

TInder - pozostałe subskrypcje
źródło: Roast Dating

W związku z tym, nowa subskrypcja premium jest już dostępna dla wszystkich użytkowników aplikacji, co znacznie zwiększa szansę na to, że ktoś zdecyduje się płacić 2000 zł miesięcznie za – co by nie mówić – słabe przywileje.

Czy korzystaliście kiedyś z płatnych subskrypcji w ramach aplikacji randkowych? Znacie kogoś, kto byłby w stanie wydać tyle pieniędzy na SELECT?

ŹRÓDŁO: The Verge

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.