Do
góry
To już dziś! | PlayStation – Future of Gaming!

To już dziś! | PlayStation – Future of Gaming!

Nowe informacje na temat nachodzącej generacji konsol, która ma mieć swoją premierę pod koniec tego roku za każdym razem wywołuje burzę w Internecie. Tym razem padło na Sony oraz PlayStation 5. Już dziś odbędzie się opóźniony pokaz Future of Gaming.

Pierwotnie to wydarzenie zaplanowano na 4 czerwca, jednak w związku z napiętą sytuacją w USA włodarze firmy zdecydowały o przeniesieniu konferencji na późniejszy termin. A ten przypada dziś – 11 czerwca dokładnie o godzinie 22:00 czasu polskiego. Według oficjalnych informacji planowane wydarzenie potrwa nieco ponad godzinę i będzie to oczywiście transmisja na żywo, którą możecie obejrzeć poniżej.

Całą prezentacja będzie bardzo podobna do wcześniejszych prezentacji, ponieważ będzie to nic innego jak uprzednio nagrany i zmontowany film. Całość ma składać się z zapowiedzi i zwiastunów gier, które trafią na PlayStation 5. Sony nie potwierdziło oficjalnie, że na pokazie pojawi się najnowsza konsola, jednak wiele osób spekuluje, że ta pojawi się w mediach dopiero w lipcu tego roku. Na dzisiejszej konferencji natomiast pojawią się jedynie najbardziej wyczekiwany gry nowej generacji, które na pewno w pewnej części będą produkcjami ekskluzywnymi dla platformy Sony

➡ Playstation 4 Pro w Niskiej cenie!

➡ Cena Playstation VR

Jakie gry pokaże Sony?

Tutaj jest to sprawa jedynie domysłów, bowiem Sony nie potwierdziło obecności żadnego tytułu. Jednak w ostatnim czasie pojawiło się sporo plotek dotyczących marek, jakie były i są w posiadaniu właśnie Sony. Nie ma co ukrywać, że to na właśnie te zapowiedzi gracze czekają najbardziej, nieoficjalnie mówi się o całkiem sporych projektach od studia From Software, a mianowicie remasterze gry Deamon’s Souls, czyli pierwowzorze całego cyklu Dark Souls. Na horyzoncie majaczy też rzekomy port Bloodborne na PC.

Everything You Need To Know About Sony's PS5 Reveal

Kolejne nieoficjalne źródła twierdzą, że w produkcji znajdują się takie kontynuacje jak Horizon Zero Dawn 2 oraz God of War 2, które były niepodważalnymi hitami obecnej generacji niebieskich. Jednocześnie warto tutaj przypomnieć, że pierwsza część Horizon Zero Dawn trafi w najbliższym czasie na komputery osobiste, jednak data premiery nie jest jeszcze znana.

➡ Playstation 4 Pro w Niskiej cenie!

➡ Cena Playstation VR

Zgodnie z sugestiami scenarzysty pierwszej części Dead Space – Anthony’ego Johnston’a jest szansa, że zobaczymy zupełnie nową grę, nad którą obecnie pracuje. Ponadto na PS5 zmierzają takie produkcje jak na przykład Assassin’s Creed Valhalla, Battlefield 6, DiRT 5, Dying Light 2, Godfall, Outriders, Rainbow Six Quarantine, The Sims 5 czy Watch Dogs: Legion. Wszystkie tytuły to potencjalni obecni podczas dzisiejszej konferencji. Niewykluczone, że Sony podzieli się też jakimiś szczegółami na temat samej konsoli.

Źródło: Sony

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!