To koniec taniego Disney+! Jutro nowe ceny

Disney+ ma wprowadzić korzystną ofertę subskrypcji dla wielu krajów. Jak się okazuje polskich widzów czekają za to podwyżki. Lepiej sprawdź ile Ci przyjdzie płacić od jutra za oglądanie ulubionych filmów.

Awatar Marta Urbaniak

Disney+ wprowadza nową subskrypcję z reklamami, która będzie tańsza od standardowej opcji.

Do Polski dotrą podwyżki cen za standardowy plan. Zmiana jako pierwszych dotknie nowych klientów.

Nowe ceny ostatecznie w grudniu obejmą każdego użytkownika Disney+.

Disney+ wprowadza zmiany

Disney+ nie miał dobrego roku, wielu widzów zrezygnowało ze subskrypcji. Możliwe, że ma to związek z odtworzeniem serii słynnych bajek dla dzieci w nowej wersji. Tyle, że filmy nie są wiernym odwzorowaniem. Nie jest pewne w jakim stopniu przyczyniło się to do odejścia ludzi.

Jednak ta platforma streamingowa wprowadza zmiany, które mają okazać się lepsze, tylko pytanie dla kogo? Od jutra, czyli 1 listopada ma być dostępny nowy plan “Standard with Ads”, który będzie w niższej cenie niż pozostałe dostępne opcje. “Dodatkową ceną” będą tutaj reklamy.

Za taką subskrypcję musicie zapłacić 4,99 funtów lub 5,99 euro miesięcznie, czyli około 26,70 zł. Taka cena wydaje się atrakcyjna, jednak nie cieszcie się tak szybko. Jak się okazuje abonament ma być dostępny w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji i Danii.

Bez tańszej opcji za to z podwyżkami

Polska został pominięta, jednak nie zapomniano o czym innym – o wprowadzeniu podwyżek.  Od jutra, czyli 1 listopada miesięcznie będziecie musieli zapłacić 37,99 zł zamiast 28,99 zł. Jeśli płacicie raz do roku to kwota 289,90 zł zostanie podwyższona do 379,90 zł. Jest to wzrost odpowiednio o 9 zł i 90 zł. Zmiany cen dotyczą całej Europy.

źródło grafiki Disney+

Jednak spokojnie, ten wzrost cen dotyczy nowych klientów, Ci z Was którzy mają aktualnie konto będą zobowiązani do płacenia wyższych cen dopiero od 6 grudnia.

Program z reklamami, podwyżki cen, następna może okazać blokada dzielenia się hasłem i opłata za użytkowników tak jak zrobił to Netflix. Pytanie czy faktycznie tak się stanie, a raczej kiedy.

Źródło: Disney+

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez