Twój iPhone przyjdzie już zaktualizowany

Twój iPhone przyjdzie już zaktualizowany

Przez 2 tygodnie od premiery serii iPhone’ów 15 użytkownicy zgłaszali występujące problemy. Najnowsze smartfony powinny od samego początku mieć poprawione oprogramowanie. Apple znalazło sposób, aby uniknąć takich sytuacji.

iPhone’y 15 miały wiele problemów od początku działania, co było zgłaszane przez użytkowników już tydzień po premierze.

Aktualizacja iOS 17.0.3 naprawiła część problemów i zwiększyła ochronę.

Apple chce stworzyć stanowiska aktualizujące urządzenie w sklepach detalicznych.

Reklama

Ci z Was, którzy nabyli najnowsze iPhone’y 15 mogli mieć ciężki początek przygody, bowiem już po wyjęciu smartfona z pudełka, w ciągu pierwszych dni zaczęły występować liczne problemy. Oczywiście były one zgłaszane do producenta.

Stworzyliśmy tekst o głównych problemach, które występowały na szerszą skalę przy używaniu nowego iPhone’a. Opisaliśmy tam wady wpływające na działanie, wytrzymałość, jak i estetyczny aspekt urządzenia.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Wszystkie problemy iPhone 15 Pro

Wpadki i usterki się zdarzają, ale lista problemów, jakie mają iPhone’y 15 Pro od tygodnia stale się wydłuża. Apple próbuje zaradzić sytuacji, chociażby aktualizacjami systemowymi, ale co z kwestią kiepskiego wykonania?

Czytaj artykuł

Na szczęście aktualizacja iOS 17.0.3 rozwiązała część problemów oraz podniosła poziom ochrony. Na co warto zwrócić uwagę, jeszcze przed możliwością zakupu była już dostępna wersja iOS 17.0.1. Ta mogłaby być wprowadzona jeszcze przed wysyłką smartfonów, wtedy nie byłoby tak wielu niedogodności.

Potrzeba matką wynalazków

Okazuje się, że Apple wpadło na pomysł jak temu zaradzić. Firma planuje wprowadzić nowy system w swoich sklepach detalicznych. Ma on polegać na aktualizowaniu urządzeń jeszcze przed ich wysyłką. Zastanawiacie się jak ma to wyglądać i czy będzie potrzeba, aby otwierać pudełka?

iPhone 14 Plus

W biuletynie “Power On” na stronie Bloomberg można przeczytać o nadchodzących stanowiskach z urządzeniem przypominającym podkładkę lub tablet. Po umieszczeniu na nim iPhone’a lub innego produktu Apple, nastąpi bezprzewodowe wybudzenie sprzętu, zainstalowanie aktualizacji, a następnie wyłączenie.

I to wszystko bez otwierania opakowania. Co więcej, innowacja ma zostać wprowadzona jeszcze przed końcem trwającego roku. Na razie wiadomo, że takie stanowisko będzie wykorzystywane głównie do iPhone’ów, ale możliwe, że w przyszłości również inne akcesoria będą obsługiwane.

A co Wy myślicie? Czy stanowisko aktualizujące faktycznie będzie działać? I czy rozwiąże sytuacje podobne do tej z iPhone’ami 15?

Źródło: Bloomberg

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!