Uczestników Openera 2023 poniosło i zrobili nagie zdjęcia

Letnie festiwale to świetny czas, aby odpocząć i dobrze się bawić. Jednak wydaje się, że niektórym osobom brakuje granic jak parze, która bawiła się w najlepsze w fotobudce na Openerze 2023. Osoba, która weszła po nich nie spodziewała się zobaczyć takich zdjęć.

Opener 2023 już się zakończył, jednak jedno ze wspomnień będzie jeszcze krążyć w Internecie.

Jedna z parą będąca uczestnikami festiwalu, postanowiła wykonać sobie zdjęcia, które nie nadają się do albumu rodzinnego.

Fotografie trafiły od szerszej publiczności, na początku posądzani byli organizatorzy.

Opener 2023 za nami, ale to co się na nim wydarzyło zapamięta na długo wiele osób. 4 dniowy letni festiwal jest wydarzeniem, podczas którego można się wyluzować i zabawić. Humor dopisywał uczestnikom nawet pomimo złej pogody, która nie zepsuła wydarzenia.

źródło zdjęcia reporter Karol Makurat

 Zabawa trwała w najlepsze aż po świt, a ludzie mogli nie tylko uczestniczyć w koncertach swoich ulubionych wykonawców, ale również zjeść przyrządzane na miejscu jedzenie lub wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w budce telefonicznej. Jednak niektórzy zapomnieli się, że są w miejscu publicznym i popłynęli za bardzo z wyobraźnią.

Jedna z par biorących udział w Openerze 2023 nie czuła wstydu, aby zacząć wykonywać sobie intymne zdjęcia w wyzywającej pozie. Na fotografii widać jedynie ciało mężczyzny od pasa w dół, a przed nim kucającą kobietę. Samo zachowanie nie należało do odpowiednich.

W Internecie krążą pogłoski, że ich zdjęcia były widoczne na ekranach umieszczonych na samej fotobudce. Rzekomo każdy kto przechodził koło tej konkretnej budki, chcąc nie chcąc, widział te zdjęcia intymne. To jednak nie jest prawda. Zdjęcia zrobione przez parę wcześniej pokazały się jedynie osobie, która weszła do fotobudki jako następna i najprawdopodobniej to ta osoba udostępniłą je do Internetu.

Sam organizator dementuje informacje, że miałaby mieć miejsce sytuacja udostępniania szerszej publiczności prywatnych zdjęć wykonywanych w fotobudce, a tym bardziej na telebimach. Nigdy nawet nie było planów, aby postępować w taki sposób.

“W przestrzeni publicznej ukazały się nieprawdziwe, powielane przez niektóre media informacje, mówiące, że w trakcie tegorocznej edycji Open’era na ekranach scenicznych były wyświetlane zdjęcia uczestników festiwalu wykonane w fotobudkach partnerów. Jest to kłamstwo i fake news. Oświadczamy, że żadne materiały tego rodzaju nie były kiedykolwiek udostępniane na ekranach scenicznych. Co więcej, nigdy nie było takich planów”

– oświadczenie organizatorów

Okazuje się więc, że ta jedna osoba wykorzystała sytuację, aby stworzyć rozgłos i tym samym upubliczniła zdjęcia bez zgody pary, co również nie jest odpowiednim zachowaniem. Pytanie czy para była świadoma ryzyka zaistnienia takiej sytuacji w momencie wykonywania ujęcia?

Źródło: 4fun

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!