ULT POWER SOUND, to nowa seria głośników i słuchawek Sony, które mają moc

Okres imprezowy rozkwita, tak jak wiosna za oknem, dlatego warto pomyśleć o słuchawkach do używania na zewnątrz oraz głośnikach, które rozkręcą imprezę. Tym bardziej w plenerze sprawdzą się przenośne modele, łatwe do zabrania. Sony z tą myślą zaprezentowało serię “ULT POWER SOUND”.

Awatar Marta Urbaniak

Sony dzisiaj wypuściło nową serię głośników i słuchawek “ULT POWER SOUND”, z których wyjdzie mocny bas.

W skład serii wchodzą 3 głośniki o różnej wielkości i jedna para słuchawek bezprzewodowych.

Pogoda jest ostatnio zmienna, ale bywają słoneczne ciepłe dni, gdy aż chce się wyjść na zewnątrz zaczerpnąć świeżego powietrza. Spacery w promieniach słońca czy rozrywka w plenerze są jak najbardziej wskazane również dla zdrowia nie tylko fizycznego, ale i psychicznego.

Niestety nie wszystkie głośniki dają sobie radę z dużą, otwartą przestrzenią i muzyka “rozchodzi się” z małym przebiciem i tym samym nie słuchać za wiele ani zbyt wyraźnie. Jednak najnowsze głośniki od Sony z serii “ULT POWER SOUND” rozwiążą ten problem. Zaś słuchawki z tej kolekcji zapewnią wysokiej jakości dźwięk i dobrze odetną Cię od hałasu.

Nowa seria głośników i słuchawek od Sony to produkty skierowane do miłośników muzyki. Oferują one nie tylko głęboki bas, który zachwyci niejednego fana “mięsistych utworów”,  ale także mają zaawansowane funkcje dźwiękowe.

Głośniki Sony ULT TOWER 10

Te potężny głośnik typu wieża oferuje sterowanie za pomocą panelu dotykowego u góry. Zapewnia optymalizację niskich częstotliwości, a sam bas jest mocny i wyrazisty. Dźwięk rozchodzi się w 360°, co tworzy z Sony ULT TOWER 10 idealny model na imprezę. Tym bardziej, że z przyciskiem “ULT” można wyłączyć bas, ustawić 1 poziom jego intensywności, gdzie jest umiarkowany lub zwiększyć go do poziomu 2, aby stał się “mięsisty”.

Dodatkowo, dzięki funkcji optymalizacji pola dźwiękowego, dźwięk rozchodzi się równomiernie w przestrzeni. Po podłączeniu kolumny do telewizora i włączeniu opcji “TV sound booster” dźwięk zostanie podbity.

Żywe oświetlenie dostępne jest w 5 kolorach, które można ręcznie ustawić i nadać klimatu w pomieszczeniach. Cała konstrukcja waży 29 kg, dlatego dla łatwiejszego przenoszenia, zamontowano z tyłu 2 kółka. W zestawie macie dołączony jeden mikrofon bezprzewodowy i na jego odłożenie wysuwane 2 uchwyty po bokach obudowy. Co więcej, z tyłu do dyspozycji jest wejście optyczne, USB-A i wejście audio (mini Jack 3,5).

Głośniki Sony ULT FIELD 7

Ten głośnik jest już o wiele łatwiejszy w przenoszeniu przy wadze 6,3 kg, a wygodne, duże uchwyty po bokach pozwolą Ci zabrać go ze sobą wszędzie czy nawet postawić pionowo i poziomo. On również ma funkcję dźwięku imprezowego 360°, co oznacza, że muzyka będzie doskonale słyszalna z każdej strony. Tutaj również można użyć przycisku “ULT” z 2-stopniową regulacją mocy basu.

Nie zabrakło też oświetlenia imprezowego i wejścia na mikrofon, aby stworzyć własne “karaoke party”. Echo i tonacja są w nim regulowane, a po podłączeniu gitary spełni rolę wzmacniacza. Sony ULT FIELD 7, jak i Sony ULT TOWER 10 mają wbudowaną funkcję “Party Connect”, co oznacza, że możecie podłączyć nawet 100 głośników i zsynchronizować je ze sobą.

Akumulator wystarczy na 30 godzin odtwarzania ulubionych utworów, a po rozładowaniu, wystarczy już krótkie 10 minutowe ładowanie, które umożliwi słuchanie muzyki przez 3 godziny. Stopień ochrony IP67 oznacza całkowitą pyłoszczelność, a także nie zaszkodzi mu zanurzenie w wodzie na głębokość 1 m przez 30 minut.

Głośniki Sony ULT FIELD 1

To najmniejszy głośnik z tej serii. Jego kompaktowa obudowa, które możesz pozwala zabrać go ze sobą wszędzie, dodatkowo niska waga 650 g umożliwia wrzucenie go do plecaka i nie odczujesz znacznej różnicy.

Ten też ma standard IP67 i jest wstrząso odporny, więc nie trzeba się z nim obchodzić jak z jajkiem. Zabierzesz go spokojnie nad wodę, a regulowany pasek zwiększa opcje transportu. Sony ULT FIELD 1 tak jak poprzedni głośnik z tej serii również może być ustawiony w pozycji pionowej i poziomej.

Tutaj przycisk “ULT” na pokładzie jedynie włączy lub ustawi 1-szy poziom basu. Czas działania baterii wynosi do 12 godzin. Wbudowano w jego obudowie mikrofon do rozmawiania przez telefon, gdzie w trakcie rozmów osłabia pogłos i zapewnia wyraźne brzmienie rozmówców. Jest kilka wersji kolorystycznych: czarny, biały, pomarańczowy i leśna szarość.

Słuchawki Sony ULT WEAR

Jeśli preferujesz słuchawki wokółuszne i bezprzewodowe, to ten model Ci się spodoba. Sony ULT WEAR mają mocny bas i ulepszony system redukcji hałasu, aby zapewnić komfortowe słuchanie muzyki, bez szumów w tle. Sony cechuje się produktami o wysokiej jakości i dobrym brzmieniu, co widać i słychać również w tym produkcie. Połączysz z nim 2 urządzenie po Bluetooth.

Po zdjęciu, odtwarzanie muzyki zostaje zatrzymane, aż słuchawki nie zostaną ponownie założone na głowę. Dzieję się tak między innymi dzięki wbudowanemu czujnikowi, aby wykryć czy urządzenie jest na ciele użytkownika.

Zamontowano zintegrowany procesor V1, taki sam jak w nagradzanych słuchawkach Sony z serii 1000X i przetworniki akustyczne. Dzięki czemu można poczuć, że emanują energią, odtwarzany jest dynamiczny bas, a dźwięk jest naprawdę czysty i słychać szczegóły brzmienia.

Miękkie nauszniki dobrze przylegają i umożliwiają wygodne noszenie słuchawek przez dłuższy czas. W zestawie dołączono etui, abyś mógł zabrać je ze sobą w dowolne miejsce. Warto podkreślić, że produkty z serii ULT Power Sound są przyjazne dla środowiska. Sony ULT WEAR wykonane są z tworzywa sztucznego z recyklingu, co stanowi krok w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Dostępność i cena

Głośniki ULT TOWER 10, ULT FIELD 7, ULT FIELD 1 oraz słuchawki ULT WEARdostępne już od dzisiaj. Oto szacowane ceny wszystkich tych produktów:

  • Głośnik ULT TOWER 10 – ok. 5 500 zł
  • Głośnik ULT FIELD 7 – ok. 1 900 zł
  • Głośnik ULT FIELD 1 – ok. 600 zł
  • Słuchawki bezprzewodowe ULT WEAR – ok. 900 zł

Źródło: informacja prasowa

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.