Do
góry

Ultramobilne SSD dla każdego | WD MyPassport SSD

Western Digital oficjalnie wprowadza do oferty nowe modele zewnętrznych dysków SSD z popularnej serii My Passport SSD. Oferują do 2TB pojemności oraz wysokie prędkości przesyłania danych.  

Niewielki rozmiar połączony z technologią NVMe stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich poszukujących nie tylko mobilności, ale i najwyższej wydajności. Zamknięte w zgrabnej, metalowej obudowie nowe dyski pozwalają użytkownikom domowym i profesjonalistom wygodnie, szybko i bezpiecznie zapisywać, przechowywać i chronić wszelkie ważne dla nich pliki.

➡ Sprawdź ceny innych dysków WD

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪Promocje na Smartfony!

“Nowa seria My Passport SSD gwarantuje wydajność, niezawodność i wszechstronność, której oczekują od nas klienci. To potężne i wyrafinowane rozwiązanie dla osób, które codziennie tworzą i gromadzą dane, hobbystów czy profesjonalistów, którzy chcą przechowywać i przenosić szybko ogromne ilości plików. Zaokrąglone narożniki, falujące akcenty i miękkie krawędzie sprawiają, że dyski prezentują się wyjątkowo elegancko – zastosowane w nich charakterystyczne wzornictwo nie pozostawia jednak wątpliwości, że pochodzą one z wielokrotnie nagradzanej i docenianej przez użytkowników serii WD My Passport” – powiedziała Susan Park, vice president działu Consumer Solutions w Western Digital.

Stworzone dla twórców

Dziś częściej niż kiedykolwiek wszyscy jesteśmy twórcami – i wszyscy szukamy rozwiązań, które pozwolą nam bezpiecznie zapisywać, przechowywać i przenosić nasze cyfrowe dzieła. Te dodatkowo z każdą chwilą stają się coraz większe, bardziej szczegółowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości czy wideo w 4K to już właściwie standard. Dzięki nowym dyskom My Passport SSD możecie przenosić i edytować pliki blisko dwukrotnie szybciej niż w przypadku poprzedniej generacji – a co za tym idzie, macie więcej czasu na inne działania. Nie jest ważne, czy korzystacie, na co dzień z laptopa czy komputera stacjonarnego, czy też Wasze pliki potrzebne są w pracy czy w domu – na nowych dyskach możesz je bezpiecznie przechowywać i otwierać na dowolnym urządzeniu.

Wydajność SSD… w nowej szacie

Nowa seria WD My Passport SSD została od podstaw zaprojektowana tak, by zapewnić użytkownikom najwyższą wydajność i niezawodność… a także odrobinę luksusu. Stylowa obudowa nie tylko świetnie wygląda, ale jest też odporna na uszkodzenia i skutecznie chroni swoją zawartość. Dyski idealnie leżą w dłoni i doskonale mieszczą się w torbie czy kieszeni spodni lub plecaka. Dzięki temu możecie mieć swoje dane zawsze pod ręką i pozostać produktywnymi niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Co istotne, dyski dostępne są w całej gamie kolorów (w tym m.in. szarym, błękitnym, czerwonym oraz złotym), więc każdy może wybrać wersję idealnie pasującą do jego preferencji.

➡ Sprawdź ceny innych dysków WD

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪Promocje na Smartfony!

Nowości z serii My Passport SSD oferują również zestaw najnowocześniejszych funkcji i technologii:

  • Niesamowicie szybką technologię NVMe, zapewniającą prędkość odczytu danych sięgającą 1050 MB/s1 oraz zapisu sięgającą 1000MB/s1.
  • Zabezpieczenie zawartości hasłem i 256-bitowym sprzętowym szyfrowaniem AES – co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo danych i łatwość obsługi.
  • Odporność na wibrację, wstrząsy i upadki (do 1,98 m)
  • Oprogramowanie2 pozwalające na łatwe wykonywanie backupu dużych plików na dysku lub w chmurze danych3.
  • Złącze USB 3.2 Gen-2 z kablem USB-C i adapterem USB-A.
  • Gotowość do pracy z komputerami Mac® i PC (bez instalowania dodatkowego oprogramowania).

Ceny i dostępność

Dyski WD My Passport SSD objęte są 5-letnią gwarancją i są już teraz dostępne – w wersjach o pojemności 500 GB i 1 TB, w kolorze Grey (szary) u wybranych sprzedawców na całym świecie. Dodatkowe kolory i wersje o wyższej pojemności pojawią się na rynku jeszcze w tym roku. Sugerowana cena producenta dla wersji 500 GB to 780 PLN, zaś 1 TB – 1250 PLN.

Źródło: informacja prasowa

Autor
Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.

Pokaż wszystkie artykuły

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!