Do
góry
DtGksqrW0AAq7OW.0

Vivo Nex to jeden z pierwszych smartfonów jakie pojawiły się na rynku, które były pozbawione notcha, a przednia kamera ukryta była wewnątrz obudowy. W pierwszej generacji Nex kamerę do selfie chował w górnej ramce za pomocą mechanizmu poruszającego specjalną szufladką.

Vivo Nex 2 to zupełnie inne podejście do problemu jak zmieścić na froncie maksymalnie duży ekran i jeszcze do tego dobrą kamerę. Podobnie jak prototypowa Nubia X pokazana niespełna kilka tygodni temu Nex 2 Będzie wyposażony w dwa wyświetlacze. Jeden główny znajdziemy oczywiście z przodu, a zajmować będzie całą jego powierzchnię. Drugi zaś zostanie umieszczony na pleckach urządzenia pozwalając robić selfie tylną kamerą.


Cena Huawei Mate 20 Pro: https://technostrefa.com/huawei_mate_2…
Smartfony NAJTANIEJ! ↪ https://technostrefa.com/tanie_smartfony


Dodatkowo na pleckach gdzie znajduje się drugi wyświetlacz zamontowany ma zostać świecący pierścień, a jednym z jego zadań będzie komunikowanie użytkownika o powiadomieniach. Wciąż jednak nie poznaliśmy dokładnych informacji co do specyfikacji czy kamer stosowanych w Vivo Nex 2.

Według plotek smartfon ma zostać wyposażony w funkcję skanowania “time-of-flight”. Jest ona wstanie tworzyć niezwykle dokładne modele 3D obserwowanych obiektów, może zostać wykorzystana oczywiście do fotografii ale także w aplikacjach rozszerzonej rzeczywistości.

Źródła:

  1. The Verge
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!