Walli Controller od Fibaro ułatwi Wam życie!

Walli Controller od Fibaro ułatwi Wam życie!

Styczniowa premiera nowości od Fibaro przyniosła nam linię Walli w kolorze antracytowym, a teraz dołącza do nich zupełnie nowy gadżet, czyli Walli Controller.

W styczniu Fibaro znacząco rozszerzyło swoją linię gniazdek i przełączników Walli o zupełnie nową wersję kolorystyczną. Wszystko po to, by każdy użytkownik mógł dopasować je do swojego wnętrza. Jako, że mówimy o rozwiązaniach inteligentnego domu, to nie mogło w tym wszystkim zabraknąć smart przycisków, które możecie umieścić dosłownie wszędzie.

Reklama

Nie da się wszystkiego przewidzieć

Ich największą zaletą, zaraz obok bezproblemowego łączenia z systemem Fibaro, jest właśnie instalacja. Nie wymagają one puszki podtynkowej do montażu i poprawnego działania. Oznacza to, że możecie taki przycisk zamontować dosłownie wszędzie. Szczególnie docenią to osoby, które w rozwiązania smart home zainwestowały już po generalnym remoncie domu czy mieszkania.

Integracja nowych urządzeń bywa kosztowna, a jeżeli dołożymy do tego konieczność prowadzenia instalacji elektrycznej czy montażu puszek, to niektórzy po prostu z pomysłu zrezygnują. Na szczęście nic takiego nie ma miejsca w przypadku Walli Controller. Ten inteligentny przycisk jest nie tylko w pełni bezprzewodowy, ale także nie wymaga montażu w puszce. Dzięki temu nie musicie się ograniczać do ścian.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

FIBARO Walli – Inteligencja w pięknej formie

Targi CES, co prawda dobiegły już końca, jednak o wielu nowościach jeszcze Wam nie powiedzieliśmy, jak o nowej serii Walli od Fibaro.

Czytaj artykuł

Wieczór przy ulubionym filmie, gdy nikomu nie chce wstać się z kanapy żeby opuścić rolety? Wybrana sekwencja kliknięć (dostępnych jest aż 8 kombinacji) pozwoli na cieszenie się filmem bez konieczności wstawania z kanapy. Walli Controller możecie przykleić na przykład pod stolikiem kawowym.

Uruchomcie fantazję

Walli Controller możecie wykorzystać na wiele różnych sposobów do sterowania całą gamą urządzeń. Wśród nich znajdziecie między innymi włączniki, ściemniacze świateł czy sterowniki rolet. Przy jego pomocy uzbroicie także alarm lub zamkniecie bramę wjazdową.

FIBARO wprowadzając na rynek Walli Controller nie tylko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników linii Walli, ale również wszystkim, którzy potrzebowali estetycznego i łatwego w użyciu przycisku do sterowania urządzeniami smart. I to jest najlepsza odpowiedź na te potrzeby.

Tomasz Jankowski, Dyrektor produktu w FIBARO
Reklama

Piękna forma i wnętrze

Kompletność linii Walli pozwoli utrzymać wizualną spójność w całym domu. Wysokiej jakości design i wyjątkowa faktura materiałów zamknięta jest w formie z wpisanym pierścieniem LED. Jego wygląd możecie wybrać spośród jednego z ośmiu kolorów. Walli Controller, tak jak cała linia, dostępny jest w kolorze białym oraz antracytowym. Dzięki dostępnym ramkom montażowym możecie go umieścić obok innego urządzenia z linii Walli, zmieniając tylko ramkę ozdobną.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!