Do
góry
huawei_gt_2_pro_technostrefa (1)

Watch GT 2 Pro od Huawei już w Polsce!

Zaledwie kilka dni temu swoją premierę miały nowe urządzenia od Huawei. Wśród nich znalazł się Huawei Watch GT 2 Pro, który dziś trafią także do Polski.

Tym razem do polskich sklepów trafia zaprezentowany zaledwie kilka dni temu smart zegarek. Koperta tego modelu jest wykonana ze stopów tytanu. Natomiast tył, który ma stały kontakt ze skórą z ceramiki. Dopełnieniem jest szafirowe szkło, które ochrania ekran i zamyka szczelnie całą obudowę.

Elegancki i wytrzymały

Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro reprezentuje najwyższej jakości design – ekran pokryty jest szafirowym szkłem. Jest to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów na świecie. Wykonana z tytanu koperta zabezpiecza zegarek przed wstrząsami czy uszkodzeniami. Tylna część obudowy, gdzie zlokalizowano czujniki monitorujące między innymi tętno czy poziom stresu, zawiera ceramiczne elementy. Dopełniający całości pasek, zarówno w wersji sportowej, jak i klasycznej, nie podrażnia skóry.

Najnowszy smartwatch jest wyposażony w wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 454×454 pikseli. Dodatkowo dzięki rozwiązaniu ALS, ekran automatycznie dostosowuje jasność do warunków i pory dnia. Smartwatch oferuje ponad 200 tarcz, które można dowolnie zmieniać w zależności od nastroju czy potrzeby. Z poziomu samego zegarka macie dostęp tylko do kilku z nich. Pełne możliwości personalizacji oferuje aplikacja Huawei Zdrowie.

Dwa tygodnie na jednym ładowaniu

Huawei Watch GT 2 Pro

Najnowszy model ma na pokładzie procesor Kirin A1 – zaprojektowany z myślą o urządzeniach wearables. To dzięki niemu smartwatch może pracować nawet 2 tygodnie na jednym ładowaniu. Zegarek wykrywa moment zdejmowania go z nadgarstka i samodzielnie przechodzi w tryb oszczędzania energii. Zegarek obsługuje również funkcję szybkiego bezprzewodowego ładowania zwrotnego. W ciągu zaledwie 5 minut ładowania przy użyciu smartfona pozwala na jego działanie przez kolejnych 10 godzin.

Inteligentny asystent na nadgarstku

Huawei Watch GT 2 Pro wyposażono w wiele innowacyjnych funkcji – jak choćby 4 GB wbudowanej pamięci pozwalają na przechowywanie setek plików muzycznych. A po połączeniu smartwatcha ze słuchawkami, muzykę można odtwarzać bez konieczności zabierania ze sobą smartfona. Możecie także wykonywać i odbierać połączenia telefonicznych – lista kontaktów przenoszona jest do zegarka po sparowaniu go ze smartfonem.

Smartwatch został także wyposażony w rozbudowaną funkcję mierzącą ciśnienie atmosferyczne. Zmiany pogodowe są na bieżąco monitorowane, a użytkownik dowie się o jej zmianach dzięki wysyłanym ostrzeżeniom. Zegarek umożliwia również robienie zdjęć, dzięki funkcji „zdalnej migawki”.

Zdrowie i sen pod kontrolą

Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro wyposażony jest w technologię TruSeen™ 4.0, która umożliwia całodobowe monitorowanie tętna, nie tylko podczas treningu, ale również sytuacji stresowych czy snu. Funkcja TruSleep™ monitoruje czas i fazy snu oraz diagnozuje powszechne problemy ze snem i wskazuje sposoby jak sobie z nimi radzić.

Zegarek pomaga kontrolować poziom stresu w ciągu dnia oraz proponuje ćwiczenia oddechowe pozwalające się zrelaksować. Monitoruje również poziom saturacji, czyli natlenienia krwi oraz maksymalny pułap tlenowy, czyli maksymalną ilość tlenu, którą organizm może pobrać podczas treningu.

Niezawodny asystent treningowy

Huawei Watch GT 2 Pro obsługuje rekordowe 100 trybów sportowych – 17 z nich jest wgranych, a pozostałe 85 można dodać z poziomu zegarka. Do wyboru jest między innymi bieganie, triathlon, joga, czy fitness, a także nowe dyscypliny takie jak golf, narciarstwo czy snowboard. Smartwatch rejestruje też dystans, spalane kalorie, tętno, tempo, a także zmieniający się poziom wysiłku aerobowego i anaerobowego. Początkujący biegacze mogą skorzystać z aż dziesięciu kursów, które krok po kroku, na bazie przygotowanych planów, poprowadzą przez treningi. Zegarek automatycznie wykrywa też aktywności, w tym bieganie, szybki chód czy ćwiczenia na orbitreku.

Zegarek jest wodoodporny i spełnia standard 5 ATM, dzięki czemu można korzystać z niego podczas pływania. Po zakończonych ćwiczeniach smartwatch wyświetli szereg praktycznych sugestii jak bardzo trening był intensywny oraz ile czasu potrzeba na regenerację. Aplikacja Huawei Zdrowie, którą instalujecie na smartfonie odpowiada za zbieranie oraz możliwość przeglądania danych.

Cena i dostępność

Huawei Watch GT 2 Pro

W przedsprzedaży, która rozpocznie się 15 września i potrwa do 30 września, Huawei Watch GT 2 Pro można kupić wraz z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 3i. Najnowszy smartwatch dostępny jest w dwóch wersjach – klasycznej i sportowej. Rekomendowana cena zegarka wynosi 1399 zł.

Huawei Watch GT 2 Pro można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach: Aetka24, Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, x-kom oraz u operatorów Play, Plus i Orange. Oferta oraz data rozpoczęcia sprzedaży może różnić się w zależności od sklepu. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej Huawei oraz u poszczególnych partnerów akcji.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!