Do
góry
mini_hoffen

Wentylator Hoffen – doskonały na letnie upały!

Pierwsza fala upałów już przetoczyła się po naszym kraju siejąc spustoszenie w marketowych magazynach. Wiatraki, wentylatory czy klimatyzatory były przez pewien moment towarem deficytowym. Dziś specjalnie dla was mamy okazję prosto z ulubionego dyskontu Polaków czyli Biedronki.

Wentylator kolumnowy marki Hoffen, który dostępny będzie jedynie w sieci sklepów Biedronka zapewni przyjemny powiew przez resztę tego gorącego lata. Ze względu na swoją budowę zajmuje niewiele miejsca i z pewnością dobrze będzie się komponować w każdym wnętrzu. Dzięki niemu powietrze w mieszkaniu zacznie “krążyć” przez co temperatura odczuwalna spadnie, a warunki w dusznych pomieszczeniach zacznie się poprawią. Wszystko to przekłada się na lepsze samopoczucie i możliwość normalnego funkcjonowania nawet w upalne dni.

Deklarowana moc wentylatora kolumnowego marki Hoffen to 40W, jest to jednocześnie bardziej efektowna, a przede wszystkim praktyczna wersja standardowych rozwiązań. Całość z wyglądu przywodzi na myśl kolumnę głośnikową kina domowego. Wszystko to za sprawą zupełnie innego sposobu wprowadzania powietrza w ruch. Zamiast wirnika wewnątrz znalazła się turbina, która znajduje się w smukłej obudowie zwieńczonej panelem dotykowym oraz rączką do łatwego przenoszenia.

➡ Sprawdź produkty firmy HYKKER
➡ Promocje na laptopy
➡ Tanie smartfony

Dół wentylatora stanowi podstawa, która dodatkowo umożliwia oscylację całej konstrukcji w zakresie 75 stopni. Sprawia to, że powietrze jest kierowane w różne części pomieszczenia, równomiernie je rozprowadzając.

Jego obsługa jest banalnie prosta, z pomocą panelu dotykowego możemy sterować prędkością wentylatora, funkcją oscylacji, czasem do wyłączenia czy trybem nocnym. Do dyspozycji mamy 3 prędkości wentylatora, a w przypadku timera, który wyłączy wentylator za nas możemy wybrać pomiędzy okresami: 30 min, 1H, 2H oraz 4H. Tryb nocny zmniejsza obroty wentylatora do tego stopnia, że staje się on bezgłośny, a jednocześnie wciąż zapewnia cyrkulację powietrza.

➡ Sprawdź produkty firmy HYKKER
➡ Promocje na laptopy
➡ Tanie smartfony

Wszystkimi tymi funkcjami możemy także sterować na odległość z poziomu pilota zdalnego sterowania, który także znajdziemy w zestawie.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!