Do
góry

Wielka promocja na Smart Garden| Summer sale już trwa!

Jednym z ciekawszych sposobów na świeże zioła, warzywa lub kwiaty w każdym domu są smart ogrody. Choć jest to dość nowy temat to na Polskim rynku jest dostępne jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań.

Ogrody Smart Garden już nie raz pojawiły się na naszej stronie oraz kanale YouTube. Jest to świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych lub po prostu zapominalskich, które nie mają czasu by zajmować się uprawą ulubionych ziół czy warzyw. Podobnie sytuacja wygląda wśród osób, które nie mają „ręki do roślin”.

W trakcie naszego testu podzieliliśmy się naszymi wrażeniami z używania smart ogrodu w naszej niewielkiej kuchni. Sam Smart Garden poza funkcją użytkową, w której ingerencja samego posiadacza polega właściwie tylko na podłączeniu ogrodu do prądu i uzupełnienia wody pełni on też funkcję dekoracyjną. Doskonałym przykładem może być na przykład hodowla dość egzotycznych gatunków jak na warunki, jakie panują w Polskich domach – papryka słodka lub chili.

➡ Sprawdź cenę Smart Garden 3

🛒 Sprawdź Smart Garden 9

💰 Kup kapsułki Smart Soil

Jeżeli nigdy nie mieliście okazji, a chcielibyście sprawdzić samemu, co takiego Smart Garden potrafi to teraz jest ku temu idealna okazja. W ich oficjalnym sklepie Smart-Garden.pl trwa właśnie letnia wyprzedaż, na której możecie wyposażyć się zarówno w ogród jak i specjalne kapsułki, które odpowiadają za odpowiedni wzrost roślin i dostarczają im składników odżywczych w trakcie całego procesu wzrostu.

W przypadku samych ogrodów dostępne są dwie wersje, pierwsza z nich oferuje 3 gniazda na kapsułki Smart Soil. Druga ma tych miejscu już 9. Obydwie działają w identyczny sposób, wystarczy, że uzupełnicie w nich zbiornik na wodę i podłączycie do prądu.

➡ Sprawdź cenę Smart Garden 3

🛒 Sprawdź Smart Garden 9

💰 Kup kapsułki Smart Soil

Po umieszczeniu kapsułek w odpowiednich miejscach reszta procesu zajedzie właściwie bez Waszego udziału. Dodatkowo promocją zostały objęte także same kapsułki, zatem jeżeli jesteście już posiadaczami takiego ogrodu to być może już czas na uzupełnienie zapasu kapsułek lub wypróbowanie nowych. 

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!