Do
góry
promocja-huawei_maj_2020

Wielkie promocje od Huawei | Rusza majówka z Huawei!

Tegoroczna majówka dla wielu z Was zapewne znacząco różni się od tych z ubiegłych lat. Epidemia oraz wynikające z niej ograniczenia skutecznie zniechęcają do wychodzenia z domu. W tym czasie jednak firmy przygotowały różnego rodzaju promocje z okazji majowego weekendu, a jedną z nich jest Huawei.

Akcja pod tytułem „Majówka z Huawei” to nic innego jak wielkie polowanie na promocje, które będą się odbywać dwa razy dziennie. Od 30 kwietnia, aż do 9 maja w oficjalnym sklepie internetowym Huawei dwa razy dziennie będą organizowane promocje. Pierwsza promocja dnia rozpoczyna się o godzinie 12 i trwa przez 2 godziny do dokładnie 14:00. Druga zaś rozpoczyna się punktualnie o 21:00 i jest aktywna do końca dnia, do północy.

Promocje będą dotyczyć przeróżnych sprzętów dostępnych w oficjalnym sklepie Huawei. Warto tutaj dodatkowo podkreślić, że ta promocja obowiązuje tylko i wyłączenie w internetowym sklepie Huawei, który dostępny jest pod tym adresem ➡ Sklep Huawei

➡ Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Wśród promocji znajdą się też z pewnością najnowsze urządzenia, które w niedawnym czasie zadebiutowały na rynku. Jeżeli szukaliście okazji na zakup nowego sprzętu to koniecznie sprawdzajcie, jakie promocje będą pojawiać się w sklepie. Sprawdźcie też ostatni test, jaki pojawił się na naszej stronie. Sprawdziliśmy tam możliwości tabletu Huawei MatePad Pro.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!