Do
góry

Wielkie promocje w sklepie Huawei! | Darmowe kody i smartfony za złotówkę!

Wielkich i atrakcyjnych promocji nigdy za wiele. Z takiego założenia zdaje się wychodzić Huawei, oferując kilka promocji w ciągu zaledwie ostatnich kilku dni. Dziś zebraliśmy je wszystkie specjalnie dla Was.

Promocje na urządzenia

Zaczniemy od promocji na przeróżne sprzęty właśnie od Huawei. W ich oficjalnym sklepie właśnie trwa promocja z okazji Dnia Matki, która kończy się dokładnie 26 maja. Wśród okazji znalazło się kilka ciekawych ofert zarówno na smartfony, laptopy jak i opaski fit czy też smartwatche. Pełną ofertę znajdziecie bezpośrednio na stronie tej promocji.

Z ciekawszych ofert można zdecydowanie wyróżnić smartfon Huawei Mate 30 Pro w pakiecie z bezprzewodowymi słuchawkami FreeBuds 3 w cenie 2999 zł. Oczywiście nie zabrakło też tańszych propozycji jak na przykład model P Smart 2019 czy też P Smart Pro. Co ważne nie zabrakło także komputerów. Niezwykle ciekawą ofertą jest MateBook D14 w wersji z procesorem Ryzen 7, ten miał swoją premierę na początku tego roku. Zaraz obok niego znalazł się niedawno zaprezentowany MateBook 13 2020, o którym możecie przeczytać na naszej stronie. W pakiecie ze smartfonem Nova 5T. Warto tu wspomnieć, że ten model wciąż wspiera usługi Google.  

Jak już wcześniej wspomniałem nie zabrakło też wearables typu smart. Huawei Band 4 Pro dostępna jest w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami AM61. Z kolei zegarek Watch GT 2 w wersji 42 mm wraz z słuchawkami FreeLace

Sprawdź promocje na Dzień Matki

🛒 Kup Huawei P40 Pro

Vouchery na filmy

Huawei przygotował vouchery na filmy w Huawei Video dla swoich użytkowników. Kupon upoważnia do bezpłatnego obejrzenia 10 wybranych filmów dostępnych w Huawei Video. Promocja obowiązuje od 14 maja i dotyczy produkcji w katalogu Rakuten TV. 

Huawei Video to autorski serwis tej marki, który umożliwia wypożyczanie filmów i seriali, programów dokumentalnych i informacyjnych, a także korzystanie z treści bezpłatnych na smartfonach i tabletach Huawei. 

W ciągu ostatnich tygodni serwis wzbogacił się o nowe treści. Wirtualna Polska jest pierwszym polskim wydawcą obecnym na platformie Huawei Video. Dzięki czemu użytkownicy otrzymują codzienny dostęp do programów WP, takich jak program “Tłit” prowadzony przez Marka Kacprzaka i Michała Wróblewskiego oraz program “Money. To się liczy” prowadzony przez Sebastiana Ogórka, Mateusza Ratajczaka i Marcina Łukasika. W Huawei Video swoje treści umieściła również polska grupa wydawnicza Polska Press – dzięki temu w serwisie znalazło się blisko 700 filmów o różnej tematyce wyprodukowanych przez wydawcę, w tym programy informacyjne jak i rozrywkowe. 

Sprawdź promocje na Dzień Matki

🛒 Kup Huawei P40 Pro

Aby odebrać kupon na 10 darmowych filmów na tablecie Huawei MatePad Pro, należy uruchomić usługę Huawei Video i zalogować się lub zarejestrować za pomocą Huawei ID. W następnym kroku należy odszukać dedykowany baner w zakładce „Kanały” w aplikacji Huawei Video i kliknąć „odbierz kupony” – 10 kuponów, których regularna cena sięga nawet 149,90 zł, zostanie automatycznie dodanych na konto użytkownika. Kupony można zobaczyć i aktywować w zakładce „Moje Konto” w sekcji „Kupony”. Voucher można wykorzystać na filmy z oferty Rakuten TV. Voucher można wykorzystać tylko raz w ciągu 60 dni od jego aktywacji.

Kupony na filmy w Huawei Video mogą wykorzystać również posiadacze najnowszych smartfonów z serii P40. Dla modeli P40 i P40 Pro marka przygotowała 10 voucherów, a dla P40 lite – 3 vouchery na filmy z katalogu Rakuten TV. Warunki skorzystania z kuponów na smartfonach są takie same, jak w przypadku tabletu MatePad Pro. 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!