Wiemy, kiedy iPhone 15 będzie miał premierę

Wiemy, kiedy iPhone 15 będzie miał premierę

Znamy już dokładną datę nadchodzącego wydarzenia Apple - “Wonderlust”. Firma z logiem nadgryzionego jabłka oficjalnie ogłosiła datę eventu na swojej stronie. Bądźcie gotowi, bo iPhone 15 już niebawem zadebiutuje.

Apple właśnie ogłosiło na swojej stronie oficjalną datę nadchodzącego eventu „Wonderlust”.

Już za 2 tygodnie nastąpi premiera najnowszej serii iPhone 15, ale nie tylko.

Animowane logo nadgryzionego jabłka może być wskazówką dotyczącą nowych urządzeń.

Reklama

Cały Internet plotkował i wyczekiwał daty najnowszego eventu Apple. Jego nazwa to “Wonderlust”, czyli dosłownie żądza cudów. Czy cudami okażą się najnowsze urządzenia, które zostaną zaprezentowane przez firmę z Cupertino? To się okaże, jednak znamy dokładną datę wydarzenia.

źródło grafiki Apple

Odbędzie się ono na żywo 12 września o godzinie 19:00 czasu polskiego, czyli już za 2 tygodnie! Obejrzycie je standardowo na stronie Apple lub w Apple TV oraz zapewne na YouTubie

Wtedy mają również zostać zaprezentowane smartfony z najnowszej linii iPhone 15, ale nie tylko. Prawdopodobnie do grona nowo debiutujących urządzeń dojdą zegarki Apple Watch Series 9 i nowy Apple Watch Ultra. Swoją premierę może mieć również pierwszy 3-nanometrowy chip Apple A17. Zapowiada się więc ciekawie.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

iPhone 15 – lista dostępnych kolorów. Wybierz już teraz i nie zastanawiaj się po premierze

Fani Apple’a z całego świata odliczają dni do oficjalnej premiery serii smartfonów iPhone 15. Jak wiadomo, przede wszystkim liczy się specyfikacja, ale nie należy zapominać również o… kolorach! Kto będzie zadowolony z barw nowych smartfonów?

Czytaj artykuł

Na stronie Apple nad datą eventu “Wonderlust” widać animowane logo firmy rozpadające się na niebieski i srebrny pył. Może ono być nawiązaniem do kolorystyki tegorocznych smartfonów, które zadebiutują właśnie 12 września.

Czy i Wy czekacie z niecierpliwością na najnowsze iPhone’y? Dajcie znać w komentarzu poniżej.

Źródło: Apple, MacRumors
Źródło miniaturki: 𝕏

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!