Wiemy kiedy zadebiutuje OnePlus 12!

OnePlus przedstawia datę premiery smartfonów: OnePlus 12 i OnePlus 12R. Przedsiębiorstwo ma w związku z tym drugą ważną informację do oznajmienia. Jest co świętować, bowiem wczoraj był ważny dzień dla firmy.

Awatar Marta Urbaniak

OnePlus przedstawia oficjalną datę premiery oraz dostępność smartfonów OnePlus 12 i OnePlus 12R.

Firma na swojej stronie pod nagłówkiem “Never Settle” umieściła dla Was film oraz konkurs. Wszystko to w związku z ważnym wydarzeniem dla przedsiębiorstwa.

Dostępność smartfonów i data premiery

Jedna firma i 3 informacje do przekazania. Zacznijmy od tego na co duża liczba z Was czeka, nowe smartfony z serii 12 od OnePlus. Te smartfony były wyzwaniem do sprostania, aby połączyć niskie zużycie energii z wysoką wydajnością funkcjonowania oraz wytrzymałością urządzenia.

Odpowiednie rozprowadzanie ciepła było jednym z kluczowych elementów, aby móc tego dokonać. Modele OnePlus 12 i OnePlus 12R są dowodem firmy, że telefon nie musi mieć dopisku “Pro”, “Plus”, czy “Ultra”, aby być urządzeniem które dobrze spełnia swoją rolę i oferuje przy tym specyfikację z wyższej półki.

źródło grafiki OnePlus

Pierwszy model OnePlus 12 ma wbudowany na swoim pokładzie najnowszy chip Snapdragon 8 Gen 3 oraz aparat Hasselblad 4. generacji z nowym teleobiektywem peryskopowym 64 Mpx z 3-krotnym zoomem optycznym. Smartfon skąpany jest w kolorze natury, a dokładniej w odcieniu “Flowy Emerald”, który symbolizuje połączenie nowoczesności i piękno przyrody.

Jedna istotna wiadomość dotyczy dostępności smartfona. Flagowiec OnePlus 12R to pierwszy smartfon z serii „OnePlus R”, który będzie dostępny poza rynkiem Indyjskim i Chińskim. Smartfony będą mieć swoją premierę podczas wydarzenia OnePlus Smooth Beyond Belief, które odbędzie się 23 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 CET.

Wisienka na torcie, bo jest co świętować

Wczoraj, 15 grudnia 2024 roku minęło równe 10 lat działalności firmy OnePlus. Z tej okazji firma na swojej stronie zatytułowanej “Never Settle” umieściła film.

Ale to nie wszystko, bo OnePlus szykowało również dla Was konkurs. Osoby, które ukończyły 18 lat mogą zasubskrybować, aby wziąć udział w losowaniu. Subskrybować można w przedziale czasowym 1 – 31 grudnia 2023 roku (włącznie). Po tej dacie nastąpi losowanie.

źródło grafiki OnePlus

“Każdy z trzech zwycięzców otrzyma po jednej klawiaturze OnePlus Keyboard 81 Pro, natomiast pozostali uczestnicy otrzymają 20 PLN zniżki na zamówienie powyżej 300 PLN.

Każdy ze zwycięzców automatycznie otrzyma na swoje konto OnePlus kod do zrealizowania w celu uzyskania nagrody. Kod będzie ważny przez 30 dni od daty jego otrzymania.

Nagroda jest niezbywalna. Zwycięzcy mogą uzyskać nagrodę, podając kod na stronie oneplus.com lub w aplikacji OnePlus Store na obszarach objętych kampanią (oferta ważna do wyczerpania zapasów).”

Po więcej szczegółów dotyczących konkursu zajrzyjcie tutaj.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Producent smartfonów i… klawiatur? – test OnePlus Keyboard 81 Pro

To nie jest typowa recenzja, gdyż OnePlus Keyboard 81 Pro to nietypowy produkt. Mimo, że klawiatury są dobrze znane każdemu, to jedynie niewielkie grono osób będzie skłonnych ją kupić, ale to właśnie niszowość czyni ją ekstremalnie interesującą.

Czytaj artykuł

Źródło: informacja prasowa
Źródło miniaturki: OnePlus

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.