Do
góry

Wiosenny powiew nowości od Hamy | SLIM 5HD

Wraz z nadejściem wiosny do oferty Hamy dołączyły dwa nowe power packi utrzymane w optymistycznych kolorach - różowym i zielonym. Póki co można z nich korzystać w warunkach domowych, a gdy wszystko wróci do normy zabrać ze sobą na piknik, wycieczkę czy w podróż służbową. 

Power packi “Hama SLIM 5HD” to doskonała propozycja dla osób, które lubią otaczać się kolorami przy zachowaniu dobrego stylu i elegancji. Najnowsze urządzenia dostępne są w różu i zieleni oraz oferują niewielki rozmiar, mieszcząc się nawet w kieszeni. Power packi umożliwiają zasilanie energią zarówno smartfonów, jak i wielu innych urządzeń mobilnych. Akumulatory w urządzeniach zawierają innowacyjne ogniwa litowo-polimerowe o dużej gęstości. Dzięki temu najnowsze power packi są bardzo kompaktowe i smukłe.

➡ Sprawdź cenę PowerPack’ów HAMA

Za sprawą tego typu ogniw są one do 40% mniejsze i do 20% lżejsze niż standardowe ogniwa litowo-jonowe. Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość, a jednocześnie zabezpiecza przed przeciążeniem, głębokim rozładowaniem i zwarciem. Dzięki wyświetlaczowi pojemności, można natomiast zobaczyć ile energii pozostało w power packu. Cztery podświetlane diody LED wskazują, czy 25, 50, 75 lub 100% mocy jest nadal dostępne. Warto dodać, że urządzenia otrzymały certyfikat TÜV, który jest potwierdzeniem jakości i bezpieczeństwa produktów przez niezależnych ekspertów.

Power packi “Hama SLIM 5HD” dodadzą energii urządzeniom mobilnym, ale dzięki wiosennym kolorom także ich właścicielom, wprowadzając optymistyczny akcent do codzienności.

Cena power packów “Hama SLIM 5HD” wynosi 39,90 PLN

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!