Kategorie
Home News

Wszystkie okazje na BLACK FRIDAY 2018!

Black Friday 2018, wielkie święto łowców okazji znów powraca. Już jutro od samego rana startują największe promocje na sprzęt elektroniczny i nie tylko. Cała tradycja wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie piątek ten wypada zaraz po dniu dziękczynienia (4 piątek listopada). Jest on też utożsamiany z początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem.

Od początku XXI wieku tradycja ta jest sukcesywnie rozpowszechniana w innych krajach w tym całej Europie. Od roku 2016 “święto” to obchodzone jest także w Polsce.

Dodatkowo LG wraz z operatorami sieci komórkowej Play i Orange przygotowali specjalne promocje dla łowców okazji. W ofercie znalazły się wszystkie flagowe modele takie jak LG G7 ThinQ, LG G7 Fit czy LG V30.

LG_Black Friday.jpg

W Play, smartfony od LG można kupić o 200zł taniej, wśród nich znajduje się także LG G7 Fit, którego premiera odbyła się jeszcze w tym miesiącu. Dodatkowo przy zakupie LG G7 Fit także w sieci Play otrzymacie słuchawki bezprzewodowe o wartości 849 zł oraz roczną gwarancję na ekran.

W przypadku Orange została przygotowana specjalna oferta dla dwojga. Przy wyborze oferty abonamentowej smartfony LG Q7 oraz LG K9 można mieć już za 1 zł oraz 24 raty po 50 zł. W przypadku kompletu LG G7 Fit oraz LG K9 rata wyniesie 75,01 zł.

To jednak nie koniec, każdy kto zdecyduje się na zakup LG G7 ThinQ w ofercie jednego z operatorów otrzyma 300 zł zwrotu za pomocą BLIK oraz roczną gwarancję na wyświetlacz. W przypadku zakupu LG Q7 obok gwarancji każdy klient otrzyma 150 zł zwrotu poprzez BLIK.

Promocja PLAY https://technostrefa.com/lg_play
Promocja ORANGE https://technostrefa.com/lg_orange

Poniżej znajdziecie listę sklepów oraz promocji jakie oferują:

 

Facebook Comments

Autor: Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.