Wyścig składaków ciągle trwa, a do rywalizacji staje realme

Wieści w Internecie rozchodzą się dość szybko. W przypadku realme wystarczyło jedno krótkie zdanie w formie Tweeta, aby przekazać światu nowinę o produkcji składaka z ich logiem. Dochodzi konkurencji Samsungowi, ale i innym firmom stającym w szranki.

Awatar Marta Urbaniak

Wieści w Internecie rozchodzą się dość szybko. W przypadku realme wystarczyło jedno krótkie zdanie w formie Tweeta, aby przekazać światu nowinę o produkcji składaka z ich logiem. Dochodzi konkurencji Samsungowi, ale i innym firmom stającym w szranki.

CEO realme w zabawny sposób ogłosiło rozpoczęcie produkcji składanych smartfonów.

Pytanie do użytkowników zostawia w ich rękach decyzję, którego składaka wolą bardziej.

Nie wiadomo czy w trakcie produkcji jest jeden z modeli, czy może oba. Możliwe, że wybór potencjalnych klientów zadecyduje o kolejności premiery.

O ile na początku tylko Samsung mógł pochwalić się składakiem, tak teraz ruszyła karuzela, na pokład której wsiada coraz więcej producentów. Ostatnio dołączyło vivo, o czy możecie przeczytać w jednym z naszych ostatnich tekstów.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Vivo X Flip miażdży Samsunga w każdym calu. Dosłownie

Vivo X Flip celuje wysoko, aby stworzyć konkurencję na rynku smartfonów. Prawdopodobnie będzie mieć największy ekran zewnętrzny ze wszystkich składaków. Ale to nie jedyna cecha, którą zaskakuje.

Czytaj artykuł

Twitter jest dobrze znany z dostarczania przecieków w tym specyfikacji o nadchodzących smartfonach, ale nie tylko. Jest to również medium dla samych firm, aby zasygnalizować wydarzenia, czy właśnie nadchodzące plany produkcyjne. I tak też się stało.

Madhav Sheth, CEO realme wstawił Tweeta z zapytaniem do użytkowników, którego smartfona chcieliby jako kolejnego? Jest to zabawna forma przekazania informacji, że rozpoczynają się prace nad autorskim składakiem i tym samym firma staje do rywalizacji na rynku.

Opcje są oczywiście dwie: realme Flip albo realme Fold, są to poglądowe nazwy, które mogą ulec zmianie. Nie wiadomo jakiej klasy będzie to telefon – średniak, a może flagowiec? Przyszłość pokaże jakie plany miała firma, co do swojej wizji zginanego w pół smartfona.

Nie mniej takie posunięcie będzie skutkować rozwojem technologii dla firmy, jeśli zdecydowała się podjąć wyzwanie. A dla klientów nową opcję wyboru z spośród powiększającej się liczby składaków, ale też prawdopodobnie bardziej przystępne ceny. Im więcej ofert, tym kwoty jakie trzeba wydać będą spadać, żeby zachęcić potencjalnych nabywców.

Można się spodziewać, że na przestrzeni najbliższych lat każda z firm będzie miała w swoim portfolio choć jeden typ łamanego telefonu. Pragnę przypomnieć, że Samsung i jego pierwsza seria nie zyskały aż tak gorącego przyjęcia jakiego chciał producent. Nie mniej zapoczątkował najgorętszy trend wśród urządzeń mobilnych.

Pytanie zadane przez CEO realme zakłada, że odpowiedź może być 1 spośród 2 opcji. Możliwe więc, że w trakcie produkcji są oba warianty, a premierę będzie miał pierwszy ten, którego wybierzecie Wy. Jakiego składaka wolicie bardziej i który Waszym zdaniem wyjdzie lepiej realme?

Źródło: Twitter

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.