Do
góry
mi_note_10_ (2)

Xiaomi Mi Note 10 Pro na pierwszych teaserach!

Xiaomi bez wątpienia nie ma zamiaru zwolnić tempa, w końcu w tym roku na koncie mają już kilka udanych smartfonów, a za chwilę zaprezentują kolejne wraz z najnowszym smartwatchem.

Dokładnie 5 listopada ma mieć swoją premierę model Mi CC9 Pro, który na rynku globalnym będzie znany jako Mi Note 10. Choć Xiaomi ma na koncie kilka smartfonów z naprawde pryzwoitym aparatem to wciąż są kilka kroków za podium. Nie ma to jednak większego wpływu na reklamy nowego smartfona, które skupiają się właśnie na tej funkcji. 

Najnowszy smartfon tego producenta ma mieć na pokładzie aparatu o rozdzielczości aż 108 Mpix, czyli tyle co sławny Mi Mix Alpha, zaprezentowany zaledwie kilka tygodni temu. Na tym Xiaomi jednak nie poprzestaje, teleobiektyw ma oferować aż 50-cio krotny zoom hybrydowy. Choć według specyfikacji zoom optyczny jest zaledwie dwukrotny, to osiągi mają być porównywalne do tych jakie zdołał uzyskać Huawei P30 Pro. 

Reklama promująca model Mi Note 10 (CC9 Pro) już została zaprezentowana w Chińskiej telewizji. Możecie ją zobaczyć poniżej. 

➡ Xiaomi w najniższej cenie!

↪ Promocje na Smartfony!

Pełna specyfikacja tego smartfona jest już właściwie znana, choć wciąż brakuje szczegółów flagowej funkcji czyli paratów. Za wszystkie obliczenia będzie odpowiadał Snapdragon 730G, który w zależności od wersji będzie wspierany przez 6 do nawet 12GB pamięci RAM. Ekran to już właściwie standard, AMOLED o rozdzielczości FullHD+, jego przekątna to 6.47-cala. Nad nim znajduje się niewielkie wcięcie w kształcie kropli wody, a w nim aparat o rozdzielczości 32 Mpix. 

Całkiem spore wrażenie robi za to bateria o pojemności 5170 mAh. Ta powinna wystarczyć nawet na kilka dni pracy tego smartfona, oczywiście przy odpowiednim użytkowaniu. 

Cena ostateczna smartfona nie została jeszcze ujawniona, podobnie jak szczegóły dotyczące modelu Mi Note 10 Pro, który także ma pojawić się już 5 listopada na premierze nowości od Xiaomi. Według przewidywań cena standardowego Mi Note 10 ma oscylować w okolicach 1500 zł, w przypadku wersji Pro ta kwota ma wzrosnąć do około 2400 zł. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!